Windows 11'den kayıpsız Windows 10'a geçilebilir mi?

Vestor

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce Windows Update üzerinden Windows 11'e geçmiştim. Hiçbir dosyayı, oyunu kaybetmeden Windows 10'a geri dönebilir miyim?

Yanlış bilgi
Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce Windows Update üzerinden Windows 11'e geçmiştim. Hiçbir dosyayı, oyunu kaybetmeden Windows 10'a geri dönebilir miyim?

Evet ayalara girin günelleştirmelerde geri dön tuşu olması gerek Windows 10'a geri dönmek istiyor musunuz diye bir soru soracak evet deyip belgelerimi koru deyip geri yüklüyor.

Windows'ta şahsen düz güncellemenin bile kayıplı olduğunu düşünüyorum, en azından sistem dosyaları bakımından.
Kişisel dosyaların başka bir diskteyse yani Windows'un kurulu olmadığı bir diskteyse muhtemelen kayıp yaşamasın.

Evet ayalara girin günelleştirmelerde geri dön tuşu olması gerek Windows 10'a geri dönmek istiyor musunuz diye bir soru soracak evet deyip belgelerimi koru deyip geri yüklüyor.

Geri dön tuşu 10 günlük aktif.

Geri dön tuşu Windows 10'dan Windows 11'e geçtiğimden itibaren oldukça süre geçtiği için "Bu seçenek artık bu bilgisayarda mevcut değildir" yazıyor.

Yanlış bilgi çünkü 15 gün geçince geri dön seçeneği çalışmıyor. Gördüğünüz gibi ks der ki 2 3 ay önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri dön tuşu Windows 10'dan Windows 11'e geçtiğimden itibaren oldukça süre geçtiği için "bu seçenek artık bu bilgisayarda mevcut değildir" yazıyor.

Hocam bende geçen hafta Update'den geçtimde sitesinden Windows 10 indirme aracı var oradan dosyalarımı sakla deyip indirin deneyin bende yakın zamanda Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum.

Hocam bende geçen hafta Update'den geçtimde sitesinden Windows 10 indirme aracı var oradan dosyalarımı sakla deyip indirin deneyin bende yakın zamanda Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum.
Ben Windows 10'dayken bir kere öyle sıfırlamıştım dosyalarımı sakla dememe rağmen oyunlar silinmişti C diskindeki.

Yeni konular

Geri
Yukarı