S23 Ultra mı 14 Pro Max mi?

Bülent Gilik

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 1 hafta sonra yeni telefon alacağım. S23 Ultra ve 14 Pro Max arasında çok kaldım. Daha önce hiç iPhone kullanmadım Samsung da. Aynı şekilde çevrem genelde Samsung kullanıcısı o yüzden iPhone hiç elime alıp da fazla deneme şansım da olmadı. Yani uzun süreli kullanımda hangisini tercih etmeliyim? Para sıkıntım da yok hangisi sizce benim için daha iyi olur?

Merhaba 1 hafta sonra yeni telefon alacağım. S23 Ultra ve 14 Pro Max arasında çok kaldım. Daha önce hiç iPhone kullanmadım Samsung da. Aynı şekilde çevrem genelde Samsung kullanıcısı o yüzden iPhone hiç elime alıp da fazla deneme şansım da olmadı. Yani uzun süreli kullanımda hangisini tercih etmeliyim? Para sıkıntım da yok hangisi sizce benim için daha iyi olur?

iPhone tabii ki.

iPhone 14 Pro Max almanı tavsiye ederim.

Hocam ben kendimi bildim bileli Samsung kullanıyorum. Fakat şimdi üniversite için iPad aldım ve Samsung tabletlerden fazla rahat olduğunu gördüm (Apple kalitesi diye bir faktör kesin var), bir ablam 14 Pro Max kullanıyordu biraz deneyimleme şansım oldu gerçekten Samsung yerine onu tercih etmeni öneririm. Çok işlevli telefon gerçekten fakat para olarak Samsung daha önde diyebilirim.

Abi kağıt üstünde genelde Samsung daha iyi olsa da abi Apple'ya vallahi çok basit çok güzel bir arayüz ya insan olsa sarılıcağım o kadar çok seviyorum şu Apple'ı bence 14 Pro Max de bütçen çoksa şurada 15'in çıkmasına pek bir şey kalmadı 15'i bekleyebilirsin.

Geri
Yukarı