S23 Ultra mı iPhone 15 Pro Max mi?

Bambaşka dünya olduğunu biliyorum fakat araya yazılım olayını katıp ona göre seçim yaparsanız sevinirim. Telefon alacağım bu ikisi arasında kaldım. İncelemelerde Samsung'ta 60 GB sistem olduğunu görünce yuh be dedim. Her yerinde reklam çıkıyor tonla gereksiz uygulama dolu diyorlar Samsung için. Apple da sevmediğim özellik maalesef video tarafında 8K olmaması. Samsung tarafında ise telefonun kavisli ekrana sahip olup tonla gereksiz uygulama olması.
Kendim Redmi K60 kullanıyorum. Tatmin olmadım. Akıcı değil arayüzü bile kasıyor standart MIUI.

Eko sistemim yok bilginiz olsun.

Reklamdan kastınız ne tam olarak bilmiyorum ama S23 kullanıcısı olarak şu ana kadar hiç reklamla karşılaşmadım ve ek olarak reklamlı uygulamalardaki reklamları engellemek içinde DNS kullanıyorum 15 Pro Max mi S23 ultramı diye sorarsanız taniki 15 Pro Max S23u rakibi feğil çünkü ama S24 serisini beklemenizi ve karşılaştırmayı öyle yapmanızı öneririm.

YouTube'da karşılaştırmaları var bence Apple kullanmak gibi bir zorunluluk yoksa S23 Ultra daha iyi özellik olarak. One UI 6 çok şık diğer Android telefonlar ile karıştırmayın Samsung'ları.

Önemli olan hangi ekosistemi sevdiğiniz yoksa iki cihazdan birisini aldığınız taktirde keşke diğerini alsaydım demezsiniz. iOS mu denemek istiyorsunuz yoksa Android devam mı? Her yerinden reklam çıkma mevzusu yok. Bunun haricinde 8K video olmaması neden bu kadar üzdü onu da çözemedim o videoyu depolayacak bir yer bulsanız bile tüketebileceğiniz 8K bir ekran bulmak imkansıza yakın gibi.

Bambaşka dünya olduğunu biliyorum fakat araya yazılım olayını katıp ona göre seçim yaparsanız sevinirim. Telefon alacağım bu ikisi arasında kaldım. İncelemelerde Samsung'ta 60 GB sistem olduğunu görünce yuh be dedim. Her yerinde reklam çıkıyor tonla gereksiz uygulama dolu diyorlar Samsung için. Apple da sevmediğim özellik maalesef video tarafında 8K olmaması. Samsung tarafında ise telefonun kavisli ekrana sahip olup tonla gereksiz uygulama olması.
Kendim Redmi K60 kullanıyorum. Tatmin olmadım. Akıcı değil arayüzü bile kasıyor standart MIUI.

Eko sistemim yok bilginiz olsun.
Bana kalırsa kesin birini alıcaksaniz s23ultra alın derim ama 1 ay sonra s24 çıkacak samsung zam yapmaz yeni telefon çıkaracağı zaman. Bence onu bekleyin. Ve şunada ekliyim, Android telefonda virüs olmadığı sürece reklam çıkmaz bazi Apple tutkunlari bilerek öyle telefonu kötülüyorlar aldanmayın.

Geri
Yukarı