S23 Ultra şarj cihazı tavsiyesi

Aladağ

Centipat
Daha fazla  
Selam. S23 Ultra için 45W başlık alacağım nereden almalıyım? 120W şarj vardı bende 10W gibi şarj ediyor. Muhtemelen cihaz korumaya alıyor kendini 120 görünce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahip olduğunuz şarj aleti isterse 999W olsun, telefonunuzun şarj protokolünü desteklemiyorsa düşük hızlarda şarj edecektir.

ya da

alabilirsin. Önerim Spigen olanı alman.

Ek olarak bu da olabilir:

Spigen olanı hepsiburadadan kaldırmışlar. sanırım stoklar bittiği için. Stoklar gelince Spigen olanlardan birisini almanı tavsiye ederim.

3. parti istemiyorsanız illa ki Samsung istiyorsanız maalesef Samsung dışında orijinal satan bir yer bulamadım.

Hayır 120W ile alakası yok. 120W adaptör sadece 45W gücü verir telefona fazlası durur köşede.
Asıl sorun ise Samsung. Telefonları patlayınca aşırı sıkı bir şekilde ilerliyorlar pil konusunda. Sadece Samsung'un ürettiği adaptörleri verimle kullabilirsiniz.
Ek olarak 45W ile 25W'ın şarj süresinde fazla farkı yok diyor S23U kullananlar. Yabancı bir forumda görmüştüm.

Sahip olduğunuz şarj aleti isterse 999W olsun, telefonunuzun şarj protokolünü desteklemiyorsa düşük hızlarda şarj edecektir.

ya da

alabilirsin. Önerim Spigen olanı alman.

Ek olarak bu da olabilir:

Spigen olanı hepsiburadadan kaldırmışlar. sanırım stoklar bittiği için. Stoklar gelince Spigen olanlardan birisini almanı tavsiye ederim.

3. parti istemiyorsanız illa ki Samsung istiyorsanız maalesef Samsung dışında orijinal satan bir yer bulamadım.

Binlerce liraya alınan telefona 1 adaptör koymuyor üstüne 1300 TL'ye satıyorlar acı verici 😁

Hocam Anker'in 65W adaptörünü aldım S23 ultrayla uyumlu mudur biliyor musunuz? (Anker 735 nano II)

PD yani Power delivery varsa evet ama ben var mı göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı