S23 Ultra telefon olması gerekenden fazla ısınıyor

muhammetaci

Hectopat
Evet yanlış duymadınız. S23 Ultra cayır cayır kasıyor, bizzat gözlerinin önünde cihazin takılmasına donmasına rağmen yetkili servis cihaz da sorun yok diyor. 5 gun de incelediler cihazı o süre de bana Samsung A30 verdiler ikame cihaz olarak. iPhone almadığım bu cihazi aldığım güne lanet ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazı nereden aldın? Büyük ihtimalle 2. el cihaz veya batarya alakalı sorun olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yanlış duymadınız. S23 Ultra cayır cayır kasıyor, bizzat gözlerinin önünde cihazin takılmasına donmasına rağmen yetkili servis cihaz da sorun yok diyor. 5 gun de incelediler cihazı o süre de bana Samsung A30 verdiler ikame cihaz olarak. iPhone almadığım bu cihazi aldığım güne lanet ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam One UI 6.0'a geçtiyseniz normal 🙃 Kararsız bir sürüm söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cihaz sıfır mı?

Cihaz sıfır, ısınma yok. Moderatör konuyu okuyup başlığı ona göre değiştirseydi keşke. Ve One UI6'dan önce de kasiyordu One UI 6 kararlı sürüm de beta da değil.

Sizin cihazda sorun olabilir S23 256 GB var One UI 5.1 de bir problem yaşamadım ısınma da neredeyse yok denecek kadar az.

Yeni konular

Geri
Yukarı