S23 vs iPhone 13

Değer konusunu şöyle özetlersek şimfi iph 13'e 10 k fazla vereceksin ama satarken daha pahalı olacak S23 her konuda daha önde bende kullanıyorum hiç sorun yaşamadım öneririm(iph X'ten geçtim)kısaca Apple fanlığı yoksa Apple olmazsa olmaz paramı çöpe atmak istiyorum demiyosanız S23.

Değer konusunu şöyle özetlersek şimfi iph 13'e 10 k fazla vereceksin ama satarken daha pahalı olacak S23 her konuda daha önde bende kullanıyorum hiç sorun yaşamadım öneririm(iph X'ten geçtim)kısaca Apple fanlığı yoksa Apple olmazsa olmaz paramı çöpe atmak istiyorum demiyosanız s23.

Mesela kendi sisteme entegre haritalar uygulamasının kasması.

Trendyol'da bazı sayfalarda kasması.

Sosyal medya uygulamalarında görüntü kalitesi ve video kalitesinin yok olması.

Uygulamaların stabil ve samsunga özel düzenli güncelleme yapmayarak telefonun akıcılığını bozması.

Araçlara Android Auto'nun düzgün bağlanamaması, bağlantının kopması veya sorun çıkması.

Bir internet sayfasında veya appte yazı yazarken şifre/yazı yazma vs kutusuna girdiğinde kafasına göre bazen klavyenin tüm ekranı kaplaması veya klavyenin hiç çıkmaması.

Bunların hiçbiri IOS'ta yok, bence yeterli.

20K'nın üzerine çıktıktan sonra dandroid alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela kendi sisteme entegre haritalar uygulamasının kasması.

Trendyol'da bazı sayfalarda kasması.

Araçlara Android Auto'nun düzgün bağlanamaması, bağlantının kopması veya sorun çıkması.

Bir internet sayfasında veya appte yazu yazarken şifre/yazu yazma vs kutusuna girdiğinde kafasına göre bazen klavyenin tüm ekranı kaplaması veya klavyenin hiç çıkmaması.

Bunların hiçbiri IOS'ta yok, bence yeterli.

20knın üzerine çıktıktan sonra dandroid alınmaz.

Haritalar uygulaması bende kasmıyor, Trendyol'da senin attığın link hariç uygulamada, sitesinde sorun yok, 2 aylık deneyimimde şu ana kadar 1 kez bile o klavye hatasını yaşamadım, araca bağlama sorununu bilmiyorum bağlamayı denemedim.

S23 daha iyi bir telefon her şeyiyle ve tam da fiyat performans telefonu günümüzde. IP13 de alınabilir yani size en büyük artısı satarken değer kaybetmemesi ve uzun destek süresi olacaktır. Onun haricinde S23 ekran kamera ve batarya ile çok daha önde. İşlemci olarak da daha iyi. Apple ekosisteminiz varsa 13 alınabilir yani sizin için iOS kullanmak olmazsa olmaz ise.

Geri
Yukarı