S23 vs iPhone 13

Ya IPhone'da kafamı karıştıran şey kullanan öve öve bitiremiyor ve bana da S23 mantıklı geliyor 13'ün bir tık gereksiz pahalılığı var ama Samsung iyidir o zaman.
Emin ol iPhone sadece Türkiye'de abartılan bir telefon serisi. Globalde kimse iPhone'a tapmıyor.

Muhasebeciyim telefondan oyun oynamıyorum fazla, ve amaç için alacağım keyfi değil hangisini almalıyım. Satarken de iPhone Samsung'a göre daha mı avantajlı?
Ekosistemine alışıksan iPhone al 5-6 sene çok rahat bir şekilde kullanırsın. Android kullandıysan ve memnunsan al, aklın iPhone kalacaksa boşuna Samsung alma. Telefonu sen kullanacaksın başkası değil. Teknik detaylarda boğulmaya gerek yok ultra düzey profesyonel iş yapılmıyor telefonla yani. Ekran süresi, işlemci, kamera iPhone 13 gayet iyi bir cihaz en az 5 sene üzmez. S23'te alabilirsin ama telefonu sen kullanacaksın ne istiyorsan onu al epey'den karşılaştırmaya bakıp direkt S23'e karar kılma.

Ya kullanıcam diyorumda max 1 sene sonra değişiyorum ondan sordum
1 sene sonra satacaksanız iPhone alın. Samsung'lar kutusu açıldığı gibi çok fazla değer kaybediyor ama Apple ürünler kâr bile yaptırtıyor.

Ekosistemine alışıksan iPhone al 5-6 sene çok rahat bir şekilde kullanırsın. Android kullandıysan ve memnunsan al, aklın iPhone kalacaksa boşuna Samsung alma. Telefonu sen kullanacaksın başkası değil. Teknik detaylarda boğulmaya gerek yok Ultra düzey profesyonel iş yapılmıyor telefonla yani. Ekran süresi, işlemci, kamera iPhone 13 gayet iyi bir cihaz en az 5 sene üzmez. S23'te alabilirsin ama telefonu sen kullanacaksın ne istiyorsan onu al Epey'den karşılaştırmaya bakıp direkt S23'e karar kılma.

Karşılaştırınca S23 fena bir telefon ama bunlarda batarya sıkıntısı oluyormuş diye duydum da IPhone'nun derdi daha çoktur diye düşünüyorum.

1 sene sonra satacaksanız iPhone alın. Samsung'lar kutusu açıldığı gibi çok fazla değer kaybediyor ama Apple ürünler kâr bile yaptırtıyor.
evet bi kaç sene önce samsungum vardı satılmadı temiz olmasına rağmen

Karşılaştırınca S23 fena bir telefon ama bunlarda batarya sıkıntısı oluyormuş diye duydum da IPhone'nun derdi daha çoktur diye düşünüyorum.

evet bi kaç sene önce samsungum vardı satılmadı temiz olmasına rağmen
Dediğim gibi satacaksanız iPhone alın. Apple ürünlerde kolay kolay sorun yaşamazsınız.

Ya Berkay'ın dediği gibi iPhone tapanlar var kafayı yedirtiyor adama IOS'tan başka kullanmam falan diyorlarda ben işime yarayan ve işte satacağım zaman sıkıntı çıkarmayanından istiyorum.

Dediğim gibi satacaksanız iPhone alın. Apple ürünlerde kolay kolay sorun yaşamazsınız.

Bakayım iyice araştırayımda yılbaşı indirimi olur mu beklemek mantıklı mı?

Geri
Yukarı