S23 vs iPhone 13

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu videolara cidden inanıyorsanız size özel bir köprüm var. 2 tarafı da kullanan birisi hangisinin daha iyi olduğunu bilir. Boşa kürek çekiyoruz resmen. Kimseye köle olduğum da yok sizin aksinize.

İki tarafı kullanan birisi olarak S23'ün daha iyi olduğunu söylüyorum 🙂

@amir77 Ne oldu uzun süre kullanım olayı patladı şimdi de arıza konularını mı aramaya başladın?
Bu nasıl bir fanboyluktur?

Şöyle konular çok fazla.

AMOLED ile OLED'in aynı üreticiden çıktığı ve hatta aynı panel olduğunu biliyorsun değil mi? Sadece kontrolcü farkları olduğu için arada renk farkı oluyor 🙂

Hata oldu herhalde.

A12'den iPhone 14'e geçince ben.

5S varmış sende onu kullansana madem :D

Sizin zeka nereden geliyor? 14 tamamen boşa para bu arada. Ben bunları söyleyebiliyorum ancak siz utanmasanız iPhone 13 yerine S7 alın diyecek kadar körelmişsiniz :Deski telefonum A52'ydi bu arada. 2 sene önce çıkan :D

Kendi attığın kanıtla yenildin 🙂 Videoda gördüğün gibi S7 tertemiz kullanılabiliyor, çöp değil.

Çöp demedim, aradaki yıl farkına baksanıza 2017 da çıkış yapan bir telefon, iPhone 6 2014 sizce farkı anladınız mı? Güncel olarak yapsam S7 telefonun ile uygulama mağazasında birçok uygulama sürümünüzde mevcut değil yazısı ile karşılaşırsınız. İyi şanslar.

Sizin zeka nereden geliyor? 14 tamamen boşa para bu arada. Ben bunları söyleyebiliyorum ancak siz utanmasanız iPhone 13 yerine S7 alın diyecek kadar körelmişsiniz :Deski telefonum A52'ydi bu arada. 2 sene önce çıkan :D

Giriş-orta seviyesi Samsung ile amiral gemisi Samsung'u karşılaştıracak seviye sizde mevcut zaten 🤣

Çöp demedim, aradaki yıl farkına baksanıza 2017 da çıkış yapan bir telefon, iPhone 6 2014 sizce farkı anladınız mı? Güncel olarak yapsam S7 telefonun ile uygulama mağazasında birçok uygulama sürümünüzde mevcut değil yazısı ile karşılaşırsınız. İyi şanslar.

S7 iPhone 7'lerden dahi daha fazla uygulama desteğine sahip ve istenirse sorunsuz bir şekilde ROM ile Android 10 bile kurulabilir, yapmışlığım var. Asıl size iyi şanlar 😊

Videodaki cihaz 6S, 6 değil 😖
Öyle bir şey de yok bu arada.
Anladım.

Konu kapanmıştır herkes kendince iyi olanı seçer fakat gerçekler acıdır, sizde 5 yıl sonra sürüm yetersizliğinden güncel uygulamaları kullanmak istemiyorsanız tercihinizi Android işletim sistemli telefonlardan yana kullanırsınız, benim için model fark etmiyor hepsi Android. Elimde ki iPhone X ve 8 Plus ile erişemeyeceğim uygulama göremiyorum 6-7 yıllım telefonlar ayrıca güncelleme desteği almıyorlar,

S7 yenilmiyor mu? Kaynak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı