S23FE vs S22

Bütçe
20000
Merhaba arkadaşlar, N11'de telefonda ticari kredi kartına taksit imkanı olduğunu öğrendim. Gündelik kullanım için hangi telefonu tavsiye edersiniz? Nothing Phone 2a, S23FE, S22, Honor 90. bunlar harici önerebileceğiniz başka telefon varsa tavsiyenizi bekliyorum. Tek şartım N11'de olması.

Merhaba arkadaşlar, N11'de telefonda ticari kredi kartına taksit imkanı olduğunu öğrendim. Gündelik kullanım için hangi telefonu tavsiye edersiniz? Nothing Phone 2a, S23FE, S22, Honor 90. bunlar harici önerebileceğiniz başka telefon varsa tavsiyenizi bekliyorum. Tek şartım N11'de olması.
Oyun oynamıyorsunuz ve pek fotoğraf çekmiyorsunuz; o halde sizin için batarya önemlidir. Bu bağlamda öne çıkan cihaz Nothing Phone 2a. Öneririm.

s23 fe öneririm diğerleri ilerde kasma ve cok büyük sıkıntılar cıkarabilir samsung markası iyidir helede S serisi. başka telefon olarak iphone 11 olabilir eğer ios istiyorsan 2k daha fazla sanırım

s23 fe öneririm diğerleri ilerde kasma ve cok büyük sıkıntılar cıkarabilir samsung markası iyidir helede S serisi. başka telefon olarak iphone 11 olabilir eğer ios istiyorsan 2k daha fazla sanırım
FE'ler S serisi değildir. FE serisi; Samsung'un Exynos'ları millete itelemek suretiyle en çok kar yaptığı orta segmentin hemen üstünde konumlanan bir seridir. Bu bağlamda S23 FE'yi, A54+ veya A54s şeklinde tanımlamak da mümkündür.

Ayrıca "diğerleri ilerde kasma veya çok büyük sıkıntı çıkarabilir" lafınız tamamıyla saçmalık.

S22 pil performası kötü. S23FE kötü telefon olmasa da sizin kullanım amaçlarınıza tam hitap etmiyor. 2a daha memnun eder.

S22 pil performası kötü. S23FE kötü telefon olmasa da sizin kullanım amaçlarınıza tam hitap etmiyor. 2A daha memnun eder.

NP2a menüsü ille kendi menüsü değil standart Android menüsü oluyormuş araştırdım böyle değiştirilebilmesi iyi olmuş 👍

Nothing Phone da Samsung Cloud iCloud veya Mi Cloud gibi bir Cloud sistemi yok herhalde anladığım kadarıyla aç kullan gibi, doğru mudur?

NP2a menüsü ille kendi menüsü değil standart Android menüsü oluyormuş araştırdım böyle değiştirilebilmesi iyi olmuş 👍

Nothing Phone da Samsung Cloud iCloud veya Mi Cloud gibi bir Cloud sistemi yok herhalde anladığım kadarıyla aç kullan gibi, doğru mudur?

O tarz bir Cloud sistemi yok Google Drive kullanılabilir.

O tarz bir Cloud sistemi yok Google Drive kullanılabilir.

Tamam şimdi daha iyi anladım o zaman np bildiğimiz 2011-2013 dönemi saf Android telefon dönemi gibi ben o dönemde Samsung almıştım 2013 civarı o dönem Samsung Cloud yoktu Google'ı kuruyordun bitiyordu.

Böyle olması daha mı iyi bilmiyorum ama şahsi kararım bence daha iyi 👍

Geri
Yukarı