S24 performansı nasıl olur?

Turkish Delight

Hectopat
S23 almayı düşünüyordum ama S24'ün tanıtılmasına kısa bir süre kalmışken S23 almaktan vazgeçtim. 8 gen 3, 8 gen 2 gibi çalışır mı? S23 batarya ve performans konusunda güzel işler çıkardı. S24 nasıl olur?

Türkiye'ye Exynos ile gelme ihtimali hala var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda bahsedilenlere göre bakarsak S24 beklentinin altında kalacak gibi duruyor. Testleri görmeden büyük konuşmak istemem ama Samsung eğer böyle yapacaksa 2 senede bir cihaz çıkarsa daha iyi olur. Düz modellere göre konuşacağım aynı iPhone 13 ve 14 misali olacak gibi. Ya elimi çabuk tutup S23 alacağım ya da 25-30 gün bekleyip S24'ün testlerine göre karar vereceğim.

Videoda bahsedilenlere göre bakarsak S24 beklentinin altında kalacak gibi duruyor. Testleri görmeden büyük konuşmak istemem ama Samsung eğer böyle yapacaksa 2 senede bir cihaz çıkarsa daha iyi olur. Düz modellere göre konuşacağım aynı iPhone 13 ve 14 misali olacak gibi. Ya elimi çabuk tutup S23 alacağım ya da 25-30 gün bekleyip S24'ün testlerine göre karar vereceğim.

Exynos gelirse, gider S23 alırdım şahsen ve her sene satıyor yani her sene çıkarırlar doğal olarak. Yurt dışı alıyorsanız da ben iPhone alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı