S24 Ultra alınır mı?

• Konuyu başlatan Woex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 704

Woex

Hectopat
YouTube olsun forumlarda olsun her yerde incelememe rağmen hala iOS deneme hevesimden dolayı S24 Ultra ve iPhone 15 Pro Max arasında kaldım. Şu anda kullandığım cihaz A32 şu an 3.yılında ve yazı yazarken bile takılmaya başladı S24 ultrada ilerleyen yıllarda bu sıkıntıları yaşar mıyım? S24 ultranın donanım olarak önde olduğunun farkındayım fakat belli bir yıldan sonra Android olduğu için takılmalar başlar mı? Yoksa şimdiden IPhone'ye mi geçmeliyim sonuçta iOS işletim sisteminde takılmalar donmalar mümkün değil artılarını eksilerini söyleyip yardımcı olabilirseniz sevinirim.

S24 Ultra son derece lüks bir telefondur ve bu arada yani. Kesinlikle şunu söyleyebilirim bende J7 Prime vardı aynı yıl çıkmış iPhone 7'lerin hepsinden daha akıcı çalışıyordu ben kullanırken.

S24 Ultra son derece lüks bir telefondur ve bu arada yani. Kesinlikle şunu söyleyebilirim bende J7 Prime vardı aynı yıl çıkmış iPhone 7'lerin hepsinden daha akıcı çalışıyordu ben kullanırken.

İstediği kadar lüks olsun sonuçta Android ilerleyen zamanlarda takılmalar yaşatacaksa neden alınsın?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de gayet iyi telefonlar ancak S24 biraz daha üstün bir cihaz. Satarken problem olmasın diyorsan iPhone al, iPhone kullanmayı merak ediyorsan da gene 15 alabilirsin. Kısaca ikisi de üzmez seni, hangisi daha sana yakın geldiyse onu al geç. Yazılım tarafına gelirsek iOS daha stabildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediği kadar lüks olsun sonuçta Android ilerleyen zamanlarda takılmalar yaşatacaksa neden alınsın?
Takılma falan yaşattığı yok senin bahsettiğin şeyler düşük ve orta segment telefonlar için geçerli. Apple sürekli en yüksek seviye telefonlar üretir Samsung her segment için üretir. Yani tutupta düşük ve orta seviye Android'ler ile kıyaslamanın anlamı yok.

Benim de aklımdaki soru bu, ilerleyen yıllarda kasıp takılacaksa neden Android alayım ki?

Takılmaz sendeki de takılmamalı. Takılma olayları çok eskide kaldı. Ben M51 kullanıyorum 3 yılı geçti güncellemeleri kesildi. Eskidiğinden değiştirmek istiyordum fakat gerek ilk günkü gibi akıcı ve stabil olmasından ve de bataryası hatrına daha uzun süre kullanacağım gibi. :D

YouTube olsun forumlarda olsun her yerde incelememe rağmen hala iOS deneme hevesimden dolayı S24 Ultra ve iPhone 15 Pro Max arasında kaldım. Şu anda kullandığım cihaz A32 şu an 3.yılında ve yazı yazarken bile takılmaya başladı S24 ultrada ilerleyen yıllarda bu sıkıntıları yaşar mıyım? S24 ultranın donanım olarak önde olduğunun farkındayım fakat belli bir yıldan sonra Android olduğu için takılmalar başlar mı? Yoksa şimdiden IPhone'ye mi geçmeliyim sonuçta iOS işletim sisteminde takılmalar donmalar mümkün değil artılarını eksilerini söyleyip yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Takılma falan yok dostum neden böyle bir düşünceye kapıldın ki tabii ki seçmek senin tercihin ama S24 çok kaliteli gerçekten iPhone 15'in Pro Max versiyonunu Resident Evil 4 oynamayacaksan alma bence.

Geri
Yukarı