S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max

Arkadaşlar merhaba. Şu an S20 FE kullanmaktayım. Telefonumu değiştirmek istiyorum. S24 Ultra ile iPhone 15 pm arasında kaldım. Henüz kamera dışında karşılaştırma videosu yok, haliyle de karar veremedim. Uzun süredir Samsung ekosistemindeyim ve bundan sıkıldım. Samsung site üzerinde şu an kampanya yapmış. 256 GB fiyatına 512 GB gönderiyor. Ayrıca şu an kullandığım telefon ve ek indirim ile telefon 53.000 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Sizce S24 Ultra alsam, hoşuma gitmez ise 70.000 TL civarına satıp 15 pm almak mantıklı mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Düz iPhone 15 fiyatına S24 Ultra alıyorsun ve 512 GB bence harika. Bende değişim ile 23FE aldım Samsung 20FE ye iyi değişim ücreti fiyatı belirlemiş.

Gündelik kullanımda ısınması anormal bir durum.

Lakin bu cihazlar zorlanmak için varlar ve IPhone'lerin şarjda ısınma olayını da göz ardı etmemiz gerekiyor.

Apple'nin inatla şu seviye cihazlarına soğutma koymaması beni benden alıyor.

Gündelik kullanımda ısınıyor diye bir şey demedim ki ben, aksine ısındığını görmediğimi söyledim. IPhone'ların şarjda ısınma olayı şöyle söyleyebilirim eğer bir deri yüzeye, bir koltuk yüzeyine vs. Koyarsanız evet ısınıyor. Soğutma konusunda bende anlamıyorum.

Bende beklemiyordum bu kadar fiyat vereceklerini. Dördüncü senesine girecek bir telefona bu fiyat bayağı iyi.

Bende rastgele lansman sırasında bir YouTube canlı yayınına geldim orada da diyorlardı S20 FE ye daha yüksek ücret çekmişler yazılım güncelleme desteği de bitti ya bakın geçin son kıyak demişler ben olsam ve bütçem de uygunsa geçerdim ama Samsung'u kullanacaksanız 7 yıl güncelleme verecekler suyunu çıkarmak gerek iPhone gibi sıkıldım satayım olayı pek yok ikinci elde değeri düşüyor ama daha iyi bir telefon mu kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı