S24+ vs S23+

Fiyat meselesi var gidip Ultra modelini de alabilirim fakat elime iyi bir şey geçecekse alayım yoksa gidip AnTuTu'da 50000 puan için ilave olarak kaç bin para ödenmez.
Öncelikle sitesine girip baktım. S23+ modelini takas teklifinde bulamadım. Sadece S23 ve ultra modellerini koymuşlar. Elden satıp S24+ almaya çalışsanız yaklaşık 20 bin ilave ödemek zorunda kalırsınız. Şahsen bu tutara değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum. AI özellikleri güzel ama daha geliştirilmesi gereken konular var. Bunun dışında da S23'e göre çok bir farkı yok zaten.

Hayır Gen 3 bilgisi var. Sitelerde teknik özelliklerde bu bilgi mevcut.
Amerika'da veya Kanada'da ikamet etmiyorum. Herhangi bir Avrupa ülkesinde yaşıyorsanız Exynos almak zorundasınız ki gidip oradan alırsam(Amerika Bölgesi) ses kaydedici özelliğini kullanamayacağım. Benim için çok önemli bir özellik ve bu özellik de sadece bazı ülkelerde mevcut. B/DS sonlu ürünler de Exynos içerdiği için U ve W sonlu telefonu alırsam bu özelliği kullanamayacağım.

Plus modeli yerine Ultra alınabiliyorsa, Ultra alınmalıdır. Ben Ultra'dan bahsediyorum.
Plus modeli yerine Ultra alınabiliyorsa, Ultra alınmalıdır. Ben Ultra'dan bahsediyorum.
Hocam ultra modelini sevmiyorum ben daha minimal telefonları tercih ettiğim için ve tam benim için ideal olduğu için yıllardır + modelllerini kullanıyorum.

Geri
Yukarı