S24+ vs S23+

Hocam ultra modelini sevmiyorum ben daha minimal telefonları tercih ettiğim için ve tam benim için ideal olduğu için yıllardır + modelllerini kullanıyorum.
Anladım hocam. Şahsen S23+ ile S24+ arasında fark var. Ama Exynos olduğu için, bir hayli insan çekiniyor. Siz bilirsiniz, verimlilik konusunda S23+ Snapdragon olduğu için bir tık daha güven verebiliyor. İşlemci şüphesi dışında gerçekten S24+'ta fark var.

Öncelikle sitesine girip baktım. S23+ modelini takas teklifinde bulamadım. Sadece S23 ve ultra modellerini koymuşlar. Elden satıp S24+ almaya çalışsanız yaklaşık 20 bin ilave ödemek zorunda kalırsınız. Şahsen bu tutara değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum. AI özellikleri güzel ama daha geliştirilmesi gereken konular var. Bunun dışında da S23'e göre çok bir farkı yok zaten.
530 euroluk bi indirim oluyor eğer takas yaparsam s23+ ile s24+ modelini. Bu da 620 euroya denk geliyor.

S23+ ile S24+ arasındaki farkı verebiliyorsanız, S24+ tercih edin derim. Exynos o kadar kötü bir işlemci değil, Samsung belirli geliştirmeler yapabiliyor. Bu demek değil ki Exynos kullanılmayacak kadar kötü bir işlemci değil.

Değişim fiyat teklifi iyi ise direk geçin diyorum.

Hocam ultra modelini sevmiyorum ben daha minimal telefonları tercih ettiğim için ve tam benim için ideal olduğu için yıllardır + modelllerini kullanıyorum.

S23+ taş gibi telefon. Günlük kullanımda fark yaşayacağınızı bile sanmıyorum. O AI özellikleri için bir model daha bekleyin muhtemelen çok daha iyi işlem kapasitesine sahip bir yapay zeka çipi koyacaklar S25'de. Genelde bu tarz bir şeyin ilk konulduğu ürün biraz daha deneme-yanılma tahtası oluyor.

Bende s23'ten geçmeyi düşünmedim değil kasası renk seçenekleri vs. güzel ama S23 taş gibi telefon şuan değecek bir şey bulamadım.

Geri
Yukarı