S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Önce Wipe ve format işlerini yap ardından SD Karta "model numarasına uygun" Rom'u indir ve ardından yükle de. Google uygulamaları deme Google Play falan demek. Onlar olmazsa olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hacı bu arada güncelleyen kişiler varmış video biraz eski gibi ama sende biraz araştır bir yolunu bulalım şu işin ;) Kendi sitesinde ayarlardan hakkında kısmına git oradan güncellersin diyor ama olmuyor işte. Sürekli format doğru değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence doğru, telefon temizleniyor çünkü. :D Tek yöntem var, dediğim gibi CyanogenMod kuruluyken yeni sürüm dosyasını indirip atacağız, CWM'de hiçbir işlem yapmadan direk ROM'u kuracağız ve telefon açıldığında her şeyimiz aynı olarak kalmış, sürümümüz yükseltilmiş olacak. Ama açılışta "Android sürümü yükseltiliyor, bilmem kaçta / kaç uygulama optimize ediliyor diyecek ve burada bizi birazcık bekletecek. Herzaman temiz kurulum önerilir tabi, ama herzamanda uğraşılmıyor, dediğim şekilde güncelleyebilirsin.

Dosyaları buldum bulmasına ancak Galaxy Ace için Gapps dosyasına tıkladığımda CyanogenMod 10.1 için diyor. Ben 11 kurmak istiyorum. Gapps dosyasını nereden bulabilirim?

Bence de iyi bir şey ama fazlası zarar kanaatindeyim.

Ben bir yedek alıp silmeden yükselteceğim uygulamalarda sorun olmazsa çökme falan olmadığı sürece öyle devam ederim.

Verdiğin videoya baktım ve onun yaptıklarını yaptım ama yine güncelleme bulmuyor. Ama halledebilirsek gerçekten çok güzel olacak, bir çözümü olmalı bunun ya. :(

ben cm 11 4.4.4 kurdum s3 mini.ve ilk rom yapışımdı. telefonda ilk günüm ve telefon çabuk ısınıyor bataryası hemen tükeniyor nedeni nedir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı