S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Hocam size bir kaç sorum var. Ben başka Rom'a geçmek isteğimde o Rom'u nasıl kuracağım? Bu Rom'un kurmasını siz öğrettiniz. Diğer Rom'u kurması farklı mı? İkinci sorum Cynogenmod güncellemeleri nasıl yapılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rom kurmak format atmak gibidir. Fazla teferruat yok. Diğer telefonlara da bu şekilde kurduk hep. Ayrıca biz recovery kullanıyoruz. Odin ile çok daha basitçe de kurulabilir.

Berkant sana bir sorum var kardeş, dün Cynogenmod için güncelleme çıkmış. İndirme sayfasına koyulmuş fakat telefonda güncelleme var diye çıkmıyor. Sende gözüküyor mu bu? Bu teli formatlamadan yeni sürümü indirip yüklesek sorun olur mu, sen denedin mi?

Kesin bilgi eksikliği var bizde bence. Her gün tüm verilerinden vazgeçiyorsan vay haline. Her gün güncelleme yok bu arada birkaç günde bir çıkıyor. Biraz araştırmak lazım.

Eskiden hergün çıkardı, ben telefonu aldığım günden beri CyanogenMod ile kullanıyorum, neredeyse 1 yıl olacak. :) Bu aralar 2 günde bir falan veriyorlar, kafalarına göre takılıyorlar artık.

İnternette araştırırsanız bulursunuz, bu konu S3 Mini ile alakalıdır.

Güncellemeleri de ROM atarak yapacaksınız, yani güncelleme olduğunda ROM atacaksınız, ayarlardaki güncelleme kısmından güncelleyemiyoruz maalesef.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı