S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Hocam beni çok güzel bir şekilde bilgilendirdin Allah Razı Olsun hocam senden hep telefona 4.4.2 güncellemesinin gelmesini istiyordum, ama gelmiyor. Ama sizi ve Technopat'ı bulduktan sonra rahatladım Vallahi hocam :) Beni çok güzel bir şekilde bilgilendirdiniz, üstümdeki o tedirginlik gitti. Pazartesi günü rehberi düzenledikten sonra (Senden çok güzel, ayrıntılı bir rehber bekliyorum hocam :) ) artık ROM'u yükledikten sonra dediğiniz dibi "oh be" deyip rahatlayacağım artık. Hocam sen hangisine atıyosun telefon hafıza kartına mı, yoksa kendi hafıza kartına mı ? Ona göre ben de yaparım hocam sen hangisini yapıyorsan. Artık ben de rahatlayacağım rehberi bekliyorum Pazartesi gününe :) :D
Teşekkürler :)

Hocam birde bu ROM'un herhangi bir hataları, eksikleri var mıdır ?
Örnek: Birisi beni aradığında ulaşamaması, arama gelince ekran açılmaması ekran gelmemesi, ben birisini aradığımda ulaşamama, mesaj gelmeme, gitmeme, kamera, ses gibi...
Şu an herhangi bir hataları, eksikleri, sıkıntıları falan var mıdır ?
Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Sorun yoksa sıkıntı yok o zaman, onu da düzeltirler yavaş yavaş. Birde güncelleme olayını da Ayarlar, Yazılım Güncelleştirme şeklinde yapsalar o zaman süper olur :)

Hocam birde kurulumu yaparken şarj %100 olacak değil mi ?
Sim Kartı çıkarmamıza gerek var mı ?

Pazartesi günü rehberi sabırsızlıkla bekliyorum, rehberi yapınca atacağım ben de ROM'u artık :D :)

Son düzenleyen: Moderatör:
%25 yeterli şarj için. :D %100 Olmasına gerek yok. Yo gerek yok çıkarmayın. Birazdan babaannemlere gidiyoruz, orada kalacağız, yarın sabah döneceğiz. Yani rehber yarında gelebilir. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı