S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

CM 12 yi bügün bi yüklim dedim daha root ekranında hata aldım hemen döndüm 11 e sorun belki benden kaynıklıdır ama suan CM 11 bahar dönemini yaşıyor :)

CM 12 aldıgım hata No file_contexs di galbia rar in icinde bi dosyaya ulasamadi
CM 11 nasıl? hata var mı?

CM 11 da benm kullandıgım şeylerde hata çıkmadı bi rehberi içe dışa aktarmada sıkıntı var görmiyor Vcard lari başkada sıkıntım olmadi telefon hızı filan harika yani

Merhaba iyi günler 5.0.2 kurulumunu yaparken no file_contexts hatası verdi ve telefonum açılmıyor lütfen yardım eder misiniz.

Merhaba iyi günler 5.0.2 kurulumunu yaparken no file_contexts hatası verdi ve telefonum açılmıyor lütfen yardım eder misiniz.

aynı yazıyı bende de yazmıştı ama açılmama gibi durum olmamıştı SD kartımda eski rom dosyasını bulundurmustum sıkıntı çıkar die recovery modda tekrar çalıstırıp eski 4,4,4 dönmüştüm .

Hattı son zamanlarda değiştirtirdiğimden dolayı numaralar telefon hafızasındaydı.Birde şunu sorayım bu room daki rehber, mesajlaşma kımı, kamera,video player gibi bazı temel uygulamaları stock roomdaki gibi yapmanın bir yolu varmıdır.Stock rom 4.3 diye bir room da var orda eski uygulamalar da var onu deneyen varmı hiç, güvenlimi bilmiyorumda varsa bir bilgisi olan yardım edebilirmi ?

arkadaşlar öncelikle herkese slm benim sizlere bir sorum olacak sorum şu ben tel cyanogenmod 12 kurmak istiyorum indirdiğim site adresi NovaFusion - Downloads burdan indirdiğim dosya rar olarak çıkıyor ama ben odin 3.07 programını çalıştırdığımda pda tıklatığımda bu indirmiş olduğum rar dosyasını göremiyorum uzantısı tar-md5-smd uzantıları göükmüyor yani lafın kısası odini çalıştırdığımda pda tıkladığımda hiç dosya göstermiyor ama benim indirdiğim siteden bu şekilde gösteriyor cm12.0_golden.nova.20150210 diye çıkıyor bana yardımcı olursanız sevinirim bu arada benim tel samsung s3 mini ı8190

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı