S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Açıkçası beklediğim performans artışını sağlamadı. Beklentiyi yüksek tuttum galiba. Bildirim çubuğunu özelleştirme ve çubuğun şeffaf olması ilk isteklerimdendi onlar oldu şuan mutluyum. Rehber de geldi olumsuz bir şey yok gibi. Biraz kullanacağım hemen kestirip atmak olmaz. Baktım olmuyor Kiese yedek almıştım sorun yaşamadan eskiye dönerim zaten.

Ben de ROM'u 2 gündür kullanıyorum. Daha önce hiç ROM ve Root atmadım. Nasıl ROM atılacağını daha burada yeni öğrendim. Ben de hep güncelleme gelmesini istiyordum S3 Mini'ye ama gelmedi ben de onun için ROM attım, yoksa telefonu alalı 6 ay oldu. CyanogenMod'da şimdiye kadar şarj süresini sevdim. Mesela Stock ROM'da şarjı doldurup yatmıştım, sabah kalktığımda şarj %95 olmuştu. Ama CyanogenMod'da 2 gündür gece en fazla %2 gitti şarj. Eğer bir sıkıntı olursa ben de dönerim o zaman Stock ROM'a ama şu an nasıl dönüldüğünü bilmiyorum. @Berkant Ayhan Karabudak Orjinal Stock ROM'a dönme rehberi de hazırlayacakmış öyle söyledi. Ben de telefonuma uygun Orjinal Stock ROM'u indirdim hazırda duruyor yani. :)

Hocam bir şeyi merak ettim. Orjinal Stock ROM'a dönerken CyanogenMod'da Download sayacını sıfırlıyoruz, sıfırladıktan sonra da Orjinal Stock ROM'u atarken attıktan sonra sayaç artmayacak mı ? :)

Hocam bir şeyi merak ettim. Orjinal Stock ROM'a dönerken CyanogenMod'da Download sayacını sıfırlıyoruz, sıfırladıktan sonra da Orjinal Stock ROM'u atarken attıktan sonra sayaç artmayacak mı ? :)

Yok hocam. Stock ROM kurarken artmıyor. :D Zaten sayaç ROM atınca artmıyor. CWM Yükleyince 1 artıyor o kadar. :)

Hocam bir şey soracaktım. Şimdi bu CWM dosyası güncelleniyor muş galiba öyle bir şeyler duydum. Şimdi biz devamlı sizin verdiğiniz CWM dosyasıyla mı atacağız bu ROM'u, yoksa zamanla yeni CWM dosyaları mı gelecek ? Tam olarak anlamadım bu konuyu. :)

Hocam bir şey soracaktım. Şimdi bu CWM dosyası güncelleniyor muş galiba öyle bir şeyler duydum. Şimdi biz devamlı sizin verdiğiniz CWM dosyasıyla mı atacağız bu ROM'u, yoksa zamanla yeni CWM dosyaları mı gelecek ? Tam olarak anlamadım bu konuyu. :)
Hocam her seferinde maclaw'dan ROM'u indirip CWM ile kuracaksınız güncellemek için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı