S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Aynen hocam Cyanogen'den çok memnunum. :) Bir de sizin sayenizde güzel bir şekilde kurdum. Hatta bu sabah canım sıkıldı ben de oturup güncelleme yaptım. :D Şu güncelleme işini Ayarlar, Yazılım Güncelleme şeklinde yapsalar daha da güzel olur. Umarım onu da ileride yaparlar. :)

Ne zaman sinirlerim dayamaz, patlarım soluğu bu konuda alacağım. Anlatım için teşekkürler. Rom kurma işini defalarca yaptım ama böyle güzel anlatan Türkçe kaynak neredeyse yok. Emeğine sağlık.

Bu rehber ile kurulum yapmaya kararımı verdim. Ve dosyaları indirdim. Bitince haber ederim. :)

Hocam rehber gitti. Kiese yedek almıştım lakin kies tanımıyor aleti. Oradan geri yükleme yapmanın bir yolu var mıdır? Üstelik normalde Google hesabımdan rehberi vermesi lazımdı o da vermedi. Stock roma dönmeden yapılacak bir şey var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam rehber gitti. Kiese yedek almıştım lakin kies tanımıyor aleti. Oradan geri yükleme yapmanın bir yolu var mıdır? Üstelik normalde Google hesabımdan rehberi vermesi lazımdı o da vermedi. Stock roma dönmeden yapılacak bir şey var mıdır?
Hocam rehbere giriyorsunuz ya, orada sağ alt kısımda 3 tane nokta var. Oraya basın " İçe/dışa aktar " var ona tıklayın, sonra da " Sim karttan içeri aktar " var oraya tıklayın o şekilde rehberi geri getirebilirsiniz. :)

Stock Roma dönmeyi düşünüyordum sırf bu yüzden. Biraz kullanarak deneyimlemeden bunu yapmak canımı sıkmıştı. Senin için yapabileceğim bir şey olursa söyle, çok teşekkürler. :)

Hocam rehbere giriyorsunuz ya, orada sağ alt kısımda 3 tane nokta var. Oraya basın " İçe/dışa aktar " var ona tıklayın, sonra da " Sim karttan içeri aktar " var oraya tıklayın o şekilde rehberi geri getirebilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı