S3 Mini Rom Önerisi

Ümitt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba adım Ümit (14) foruma yeni katıldım. S3 Mini kullanıyorum ve şuan Paranoid rom yüklü fakat daha iyi bir rom tavsiyeniz varsa onu yüklemek istiyorum Cm11 dışında olursa daha iyi olur. :) Yoksa PA romda kalmalı mıyım ? Birde oyun/uygulama tavsiyeniz olursa memnun olurum veya S3 mini için kernel vb tavsiyeleriniz olursa sevinirim. :)
Not : Birde bi problemim var. Google Now yüklü fakat çevrimdışı diller yüklü olmasına rağmen internet yokken çalışmıyor.

İnternetsiz Google Now çalışmaz ve S3 mini için en iyisi CM. CM kurarken hep ext4 seç, sonrada F kernel yükle ve keyfine bak. :D
F2FS daha iyi değil mi ? :) Cm11'de Google Now'un çevrımdışı dil paketini yükleyince çalışmıştı. F kernel hakkında biraz daha detaylı bilgi veya link verebilir misiniz ? Bide Cm11'de tuş takımı sorunu var basınca hemen gelmiyor bu genel mi yoksa sadece bende mi var ?

F2FS Daha iyi ama F_Kernel ext4'de çalışıyor. F_kernel telefonun ekranı kapalıyken 100MHz'ye indiriyor, yükteyken ise 1150MHz'ye çıkartıyor. :)
Anladım. :) Peki bu her işlemci ayarı için geçerli mi ? Mesela ben abyssplug + sio işlemci ayarı kullanıyorum. Sizin tavsiye ettiğiniz pil ve performans yönünden iyi bi işlemci ayarı var mı ? Kernel linkini atarsanız sevinirim tabi yasak değilse. :)

Anladım. :) Peki bu her işlemci ayarı için geçerli mi ? Mesela ben abyssplug + sio işlemci ayarı kullanıyorum. Sizin tavsiye ettiğiniz pil ve performans yönünden iyi bi işlemci ayarı var mı ? Kernel linkini atarsanız sevinirim tabi yasak değilse. :)

Geliştirici seçeneklerini etkinleştirdikten sonra performans seçeneğide geliyor ya, orada var ayarı. :D Ama dediğim gibi ext4 kurmanız gerek ROM'u.
[kernel] F_kernel 4.4.x ROMs NO F2FS | Samsung Galaxy S III Mini | XDA Forums

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı