S3 mini ROM Önerisi

Biliyorum. Teşekkür ederim yorumunuz için, zorla telefon tamir ettirmek neymiş görsün.
Android 7.1.2 sürümünü buldum en yüksek, ROOT atacağım bir de, ne kadar telefonu kastıracak uygulama bulursam onları da kuracağım fakat ne kuracağım hakkında tam bir bilgim yok. Örnek verir misiniz? Depolama alanını da dolduracağım.

İnternet iyi mi?
PUBG Mobile APK kurun, açmaz ve zaten Play Store'dan indirmeye çalışınca uyumsuz diyecektir yüksek ihtimal.

Facebook kurun, kullandıkça çok şişiyor.

Real Racing 3 APK kurun. Download All Assets butonuna tıklayın oyunu açtıktan sonra. Bütün dosyaları indirsin.

Fotoğraf yükleyin, bir tane fotoğrafı alın zilyon kere kopyala yapıştır yapın atın telefona.

Müzik indirin. Doldurun MP3 ile telefonu.

Hatta solucan (zararlı yazılım olan) bile yükleyebilirsiniz bulabilirseniz. Telefona fark edilecek bir zarar vermez, ama arkada çalışır sömürür telefonu.

Clean Master yükleyin ama temizleme yapmayın. Biraz casus yazılım serpiştirelim.

Dandik oyunlar yükleyin. İsmi garip olan ne bileyim gangster büyütme 2020 HD Full misyon falan salladım.

Yani böyle :D

Evet iyi. Oh oh. Buldu tabii enayiyi işini görecek aklınca. Telefondan soğusun da bir, onu göreceğim ben. Format atmaya çalışıp bozar inşallah.

İyi ise alıntıladığınız mesajın aşağısındaki prosedürleri yapabilirsiniz :D Sizde çok kötüymüşsünüz :D Neyse zaten telefon kullanılmaz bir halde 2020'de.

En kötüsü olsun böyle. Stock ROM'dan daha fazla kastırması gerek. Telefonu eline almaktan nefret etsin. Cidden bilen yok mu? Ölüm kalım meselesi :S

Örnek verir misiniz hocam?

Hocam şimdi 5 - 6 tane ROOT programı yükleyin. Zaten hafif hafif kasmaya başlar birde bu uygulamaları gizleyin. Sistem uygulamalarını falan devre dışı bırakın Google Play Hizmetleri ,aramalar mesajlar , gibi. Orjinal launcheri silin kastıran launcherlardan yükleyin, arkaplanda çalışan ughulamaların hepsini aktif edin yetmezse daha fazla yükleyin. Çakma uygulamalar yükleyin. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı