S3 Mini Rom Önerisi

Diyelim ben s3 miniye cm 12 yüklicem yada cm 11 in yeni updateli romunu, şuan telefonda kullandığım oyun facebook v.b uygulamaları silmeden yada yedekleyerek ve yeni sürümü telefona kurduktan sonra nasıl oyunları ve uygulamaları geri getirebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
diyelim ben s3 miniye cm 12 yüklicem yada cm 11 in yeni updateli romunu, şuan telefonda kullandığım oyun facebook v.b uygulamaları silmeden yada yedekleyerek ve yeni sürümü telefona kurduktan sonra nasıl oyunları ve uygulamaları geri getirebilirim ?
Titanium Backup ile uygulamaları verileri ile birlikte yedekleyebilirsiniz. :)

Bir anlamı olmuyor ki. :D Onları SD Card'a yedeklesen orda yer kaplıyor, sonra hepsini teker teker uğraşıyorsun. :D Onun yerine mağazadan indiririm daha iyi. :D
Wifi olmadığı zaman ve vaktim az olduğu zaman 15 Dk gibi bir sürede geri yükleyebiliyorum. Geri marketten indirince tekrar giriş yap falan zor oluyor. Geri yükleme bitince yedeği siliyorum zaten :D

Sistem ayarları + uygulamalarımın yedeğini aldım, nasıl olsa bomboş 16 GB'lık Class10 bir SD Card'ım var. :D:D
Screenshot_2014-12-12-21-53-08.png

Evet, stabiller ama arama özelliği ve kamera çalışmıyor. :D Şebekeden internete girebiliyorsun, ama biri arayınca çevirici çalışmayı durduruyor, sen ararsan senin sesin gitmiyor, karşıdakininde sesi gelmiyor. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı