S4 mini cam kırıldı ve suya düştü

kill0660

Hectopat
Merhaba arkadaşlar s4 mini'm vardı suya düştü camı ve ekranı kırıldı. Dokunmatik çalışıyor ama geri ve menü tuşları çalışmıyor. 120 tlye tamir ettirecez ama camı değiştirirken ekran tamamiyle kıralabilirmiş yaptırmalımıyım ? Yüzde kaç ihtimal kırılır ?

Servis 450 tl istiyor. Ama götürdüğüm yer güvenilir diyorki suya düştüğü için çürümüş fazla gitmez diyor telefon ama 120 tlye tamir ederim ederken dokunmatik panel zarar görürse 330 tlye yaparım diyor. Yani anlayaçağın yapılırsa ne kadar giderse kullanacağım.

Yapılırken başında durun s3 ekranına 280 tl istediler. Bazı servisler paneli cebe atıp "ya kırıldı olmadı" diyip o ekrana başka dokunmatik takıp daha sonra satabiliyorlar. Eğer eski paneli (ekranı) alır yeni ekran (dokunmatik ile) takarsa fiyatı ne kadar olur onu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin olun onlar orjinalin yerini tutmuyor ama 800tl olan bir telefonu yaptırmak için 450tl vermek bana göre saçma. Yerinizde olsam o paranın üstüne 250tl daha ekleyip Zenfone 5 alırdım.

@Taha34 Kardeş 330 tl tutuyor ama çalışma garantisi vermiyor. Anakartda bazı yerler çürmüş değiştirirken zarar verilip telefon gidebilir. @-brtk. Yaz tatilinde zenfone 2 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı