S4 mini Ekran Kırıldı

Öncelikle geçmiş olsun. Samsung biraz pahalıya yaptırıyor. Kendim takabilirim diyorsanız Gittigidiyor'dan alabilirsiniz. Telefonculara pek güven olmaz ya kendin alıp takacaksın veya Samsung'a yaptıracaksın. Yapmak çokta zor olmuyor. Youtube'dan izleyip yapmak çok basit. Kendimden biliyorum :)

Ben giderim Samsung Yetkili Servise, veririm, 450 tl yaptırırım, ya da sıfırını 720 tl gibi fiyata alırım. Bunu satıp üstüne eklerim. Kendim takmak istemiyorum biz Technopat'ız ama güvenemiyorum yani :D Ben bir götüreyim de fiyat alayım. Yardımlarınız için çok saolun. Gelişmelerde size haber vereceğim. @lookatme @Woky

Arkadaşlar, tüm yorumlarınız için teşekkürler, Kadıköyde bir Turkcell bayiisinde ''Moda Teknik Servis'' diye bir yer buldum. Orjinal ekran takacaklarını ve 4-5 gün cihazın onlarda kalacağını söylediler. 320 Tl fiyat söylediler. Birkaç hafta içinde telefonu vereceğim. Tüm desteğiniz için teşekkürler. İyi sosyaller!
@Woky @lookatme @Bloother

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı