S6 hala alınır mı ?

Touchwiz sorunu artık eskisi gibi değil sorun kalmadı. Tabii yine stabilite olarak Sony, HTC Sense, LG gibi arayüzlerin gerisinde kalıyor, Samsung arayüzü biraz daha sadeleştirse daha da performanslı olur. Yalnız şu da var, arayüz olarak Touchwiz en gelişmiş arayüzdür. Sunduğu özellikler diğer arayüzler de yok şahsen yeni arayüz performanslı çalışıyor ve ben seviyorum arayüzü.

Katılıyorum söylediklerinize zaten yeni Touchwiz arayüzü performanslı ve stabil çalışıyor. Touchwiz kasıyor diyenler bilinçsiz kullanıcılar maalesef, hala S3 zamanın da kullanılan Touchwiz ile kıyaslama yapıyorlar. Touchwiz arayüzüne laf atanlar emin olun yeni arayüz ile gelen Samsung telefonları kullanmamış kişilerdir.

@Silinen üye
S6'yı hala önerir misin?
2000 TL'ye mavi rengini almalı düşünüyorum. Fakat pil performansının iyi olmadığını söylüyorlar doğru mu bu?
S6'yı halen önerebilirim ama yakında S7 tanıtılacak. Bütçemi arttırabilirim diyorsanız S7'yi beklemekte fayda var. Bütçeniz 2000 lira ise zaten beklemenize gerek yok, S7 daha yüksek bir fiyatla gelecektir.

Pil performansı 2K paneline göre gayet yeterli. 1 günü rahatlıkla çıkartıyor. Ancak ilk 1-2 hafta pil performansı tam oturmayabilir, daha sonradan tam performansına erişiyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı