S6 hala alınır mı ?

Alper Demir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bu hafta sonu telefon alacağım kendime. Ben aslında G4 ve S6 arasında kalmıştım ama estetik olarak S6'ya karar verdim. S7'nin çıkmasına 1 2 ay varken S6 almak sizce mantıklı mı ?
Çünkü uzun süre kullanacağım bu telefonu. En az 3 yıl kadar kullanmak istiyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S6 performans olarak çok iyi bir cihaz. Buda onu uzun ömürlü olmasında bir etken. Alırsanız en az 2-3 yıl kullanırsınız.

S6'nın donanımı şu anda sizi çok rahat 2-3 sene götürecektir. Fakat son güncellemeleri alma takıntınız varsa, bir süre sonra ya ROM kurmak ya da bu takıntınızdan vazgeçmek zorunda kalacaksınız S6 alırsanız. Bakınız; Note3 kullanıyorum, Android 6 umudum yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem uzun süre kullanacaksınız Samsung pek tavsiye etmiyorum onun yerine Xperia Z5 veya İphone 6S alınabilir.Çünkü kullandığım hiçbir Samsung cihaz uzun ömürlü olmadı. (Galaxy Ace,S4 ve S5 kullandım)

Galaxy S6 tek kelimeyle olmuş. Ancak sonuçta Samsung. TouchWiz ileride sorunlar çıkartabilir yani uzun kullanıma uygun değil. Daha stabil çalışan Xperia Z5 ve ya LG V10'a yönelmenizi tavsiye ederim.

Oysa ben G4'ü Note 4 ile karşılaştırıp tereddütte kalmıştım, ama siz S6 ile karşılaştırıyorsunuz. Bu yanlış, kesinlikle S6, S6 Edge açık ara tercih edilmeli.
Son 2-3 ay içerisinde G4, S6, S6 Edge ve an itibariyle de Note 5 kullanıyorum.
Almışken Note 5 alın derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı