S7 Edge almak mı ? S8 Edge'i beklemek mi ?

Hangisi ?

• S7 Edge

Oy: 5 41,7%
  • S8 Edge

Oy: 7 58,3%
  • LG V20

Oy: 1 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    12

Alptaskiran

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikler Herkese İyi Günler ;

Havadan size 3390 TL verilse, siz bunu faize yatırıp (her ay 100 TL veriliyor) 7-8 ay sonra S8 Edge (belki Edge'e bile param yetmez) mi alırdınız. Yoksa Ne gerek var o kadar beklemeye S7 Edge al gitsin boşuna beklemezsin mi derdiniz?

NOT 1 :Note 7 alıcaktım fakat malum durumlardan almadım. Fakat elbet bir gün S8 edge fiyatı düşünce almak istiyorum. 8GB RAM falan beni çok tatmin etti. Bu Note 7 olayı sonrasında S7 Edge aldıysam yine %50 indirim olacak mı ? Yoksa bi yerden Note 7 mi bulmalıyım ? ...

NOT 2 : Samsung dışında kullanırsam bir tek LG kullanırım. O da büyük ihtimal v20 yada v32 mi varmış yeni çıkıcak o olur ama Samsung daha önde...

Not 3 : S7 Edge'i alırsam cebime 400 TL kalacak (Gear VR vs de alıcam çünkü) Buda 12 TL ediyor. Kalan parayı faize yatırmak istiyorum. Fakat S8'i beklersem aldığım duyumlara göre 850 Dolar (Edge olmayan modeli). Oha dedim içimden. Bu da vegilerle birlikte 4190 TL. Bu parayı aralıkta faize koyacağımdan telefonu en geç 8 ay sonra alabileceğim. Nerdeyse 1 yıl. Sizce bu süre zarfına değer mi o kadar para biriktirmek ? Benim olayım RAM'de değil de daydream ve yeni Android'de sadece. Tasarımı ve 4k olması berbat. Benim için artı yönleri bana göre kamerası, day dream ve yeni işlemcisi (bide RAM). Bunun için 1300 TL ekstra vermeye değer mi ? Bide S8 asla almam. Küçük telefon kullanamıyorum ve edge ekrana bayılıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
S8, Samsung marka imajını düzeltmek için ileri de kullanacağı bazı teknolojileri kullanabilir diye düşünüyorum. S8 için özel UI geliştirildiğini okumuştum. Olanağınız varsa beklemenizi tavsiye ederim.

S7 edge donanim olarak gayet iyi. S8 in specleri ortaya cikti mi bilmiyorum. Bu arada faiz konusunda yanlisiniz var muhtemelen. Hangi banka 3300 tl ye 100 tl aylik faiz veriyor, soyleyin bari bizde yararlanalim :)

Arkadaşımda S7 edge var. Telefon aşırı hızlı. Kamerası da süper. S8'de gelecek özellikler göz okuyucusu, 6 GB RAM ve olursa yeni işlemci. Şuan 4 GB fazlasıyla yetiyor telefonlara. Elinizde iyi bir telefon varsa bekleyin yoksa s7 edge alın.

V20 almayın. Kamera camı kendi kendine çatlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2:45 ten itibaren izlerseniz görebilirsiniz.

S7 Edge Gold öneririm, benim de aklımda şu sıralar...
Ayrıca şu baş belası faize bulaşmayın şahsi tavsiyem.
Hayırlı olsun şimdiden.

S7 halihazırda gayet iyi bir telefon. Samsung, Galaxy Alpha'yı çıkardığı günden beri içine ettiği sadece Note 7 var. Eğer elinde idare eder bir cihaz varsa S8'i bekle. Yukarıda yazıldığı gibi, Samsung imajını düzeltmek için S8'e ne varsa yığacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı