S7 Edge hala alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir aydan uzun bir süre geçti ve haliyle fiyatlar da değişti. Bugün S7 Edge'e göre daha cazip hale geldiği için S8 sipariş ettim 🙃 Cihaz çarşamba veya perşembe günü elime ulaşacak, hafta sonu S5'den S8'e geçişimle birlikte yaşadığım deneyimleri başka bir konu açarak anlatmayı düşünüyorum, iyi sosyaller!

Bir aydan uzun bir süre geçti ve haliyle fiyatlar da değişti. Bugün S7 Edge'e göre daha cazip hale geldiği için S8 sipariş ettim 🙃 Cihaz çarşamba veya perşembe günü elime ulaşacak, hafta sonu S5'den S8'e geçişimle birlikte yaşadığım deneyimleri başka bir konu açarak anlatmayı düşünüyorum, iyi sosyaller!
Geçişi yani rehber vb. aktarımını en sağlıklı Samsung Switch üzerinden ve ya Google üzerinden yapabilirsiniz.

Geçişi yani rehber vb. aktarımını en sağlıklı Samsung Switch üzerinden ve ya Google üzerinden yapabilirsiniz.
Aktaracağım pek veri yok, rehberin tamamı sim kartta, fotoğraf vs. de hafıza kartında olduğu için şimdilik bi' sıkıntı gözükmüyor, yine de teşekkürler :)

Tabi ki alınabilir.

Bugün Vodafone'da aylık hemen hemen S7 Edge fiyatına iki tane J7 Pro önerdiler, S7 Edge ellerinde yoktu.
S7 Edge elbette çok daha iyi bir cihaz ama sizce aradaki fiyat farkına değer mi? S7 Edge mi yoksa iki tane J7 Pro mu?
Ben S7 Edge taraftarıyım ama Technopat üyelerinin görüşleri daima önemlidir benim için :)
S7 edge j7 prodan çok üstün bir telefon adamlar satmaya çalışıyor işte :D hepsiburadadan almanı öneririm hepsiburada kendi 2 yıl TR garantili 2450 küsüre satıyor.

S8 aldığımı yukarıda söylemiştim, hala başlığı görüp cevap yazanlar var, sevgili yetkililerimiz konuyu kilitleyebilir :)
@Asım Demir @Mr.Acar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı