S7 Tripod Önerisi

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar gezilerde ve inceleme rehber gibi videolarda kullanacağım. Ayrıca Time-Lapse çekimler de yapmak istiyorum. Boyu uzun olsun ve sallanmasın yeter. S7 ile bu dediklerimi amatör olarak gerçekleştirebilir miyim ? Yoksa boşuna masraf mı olur ? Bu ürüne baktım ama aşağı dönüyor mu anlamadım ve telefon tutucu aparat yok. Bütçe en fazla 90-100 TL. Şimdiden teşekkürler.

Appa 157 Cm Profesyonel Tripod + Çanta Digipod Tr462 Fiyatı
Yeni 150 Cm Cep Telefonu Tripod Ve Fotoğraf Makinesi 150 Cm Telefon Tutucu Hediyeli GittiGidiyor'da 352628133

Son olarak bunda karar kıldım. Başka öneriniz yoksa bunu alacağım.

Son düzenleme:
Bu aralıktaki tripodlar arasında genelde fazla bir fark olmuyor. Ben de sizin gibi telefonu fotoğraf için kullanıyorum. Uzun pozlama, time lapse için sabit durması gerektiğinden bunlara benzer tripod almıştım, memnunum yani çok işime yaradı, her gittiğim yere götüyorum. İnsanlar biraz tuhaf baksa da zevkli oluyor. Ama şunu baştan söyleyeyim uzun pozlama pili eritiyor.
f.jpg
f.jpg

Bu üründen memnusunuz anlaşılan. Ben de TimeLapse ve video çekimi için kullanacağım. Hepsiburada linkindeki ürün sanırım.

Evet evet o dikkatimden kaçmış. Yani ben memnunum F/P ürünü, belki daha iyi bir ürün alınabilir o fiyata; bilen, kullanan aydınlatsın.
Ben bu ürünü almayı düşünüyorum. Ama telefon için aparat yok sanırım. Siz nasıl taktınız ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı