S8 2022'de alınır mı?

RtxPolat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ortalama ₺5000'ye sıfır bulunabiliyor. O segmentteki çoğu telefona kafa tutuyor, hatta daha iyi performans veriyor. Eski amiral gemisi olduğu için özellikleri de fena değil. Android sürümü benim için önemli değil, akıcı olsun yeterli. Hala alınır mı bu telefon?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata daha iyi bir şey yok. Samsung dışı Android telefon kullanılmaz. Bu fiyatta daha iyi Samsung cihaz olduğunu düşünmüyorum varsa söyleyebilirsiniz.
Az daha çıkarsan bu var:

Epey'den yaptığınız karşılaştırmaya göre telefon seçilmez. Bu cihaz güncellik, batarya, depolama, RAM açısından daha iyi. Ayrıca A32'nin kamerası da daha iyi.
Güncellik önemli değil demiştim. Bataryayı farkettim, depolama 64gb artıyor bile o bir sorun değil. Kamerada çok daha fazla özellik var S8 de örneğin 4k çekim yok a32 de. Geriye bir tek işlemci kalıyor o da s8 in daha iyi sanırım.

Güncellik önemli değil demiştim. Bataryayı fark ettim, depolama 64 GB artıyor bile o bir sorun değil. Kamerada çok daha fazla özellik var S8 de örneğin 4K çekim yok A32 de. Geriye bir tek işlemci kalıyor o da S8'in daha iyi sanırım.

S8 2022'de bu fiyattan alınacak bir cihaz değil. 3000'den fazla verilmez. Tercih sizin tabii.

Geri
Yukarı