S8 vs iPhone 7 Plus

S8 vs. Iphone 7 Plus

• S8 & S8+

Oy: 18 75,0%
  • Iphone 7 Plus

Oy: 6 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    24
@Sharpei Avcısı Sonuçta biz Çin üzerinde yaşamıyoruz. Ayrıca burada olmayıp da Çin'de yer alan bir sürü marka var. Oppo ve Vivo gibi. O yüzden sağlıklı bir değerlendirme olmaz bu.

İlginç bir durum. Sebebini bilmiyorum bende. BOOM özelliğini nasıl aktifleştireceğimiz konusunda bilgim yok maalesf.

Not: F/P demek fiyatına göre iyi bir performans sunması demektir. Fiyatının üstünde bir performans değil. Hiçbir ürün fiyatının üstünde bir performans sunmaz. :)
Sunabilir ama tam olarak sunmak kelimesine gelmez. İthalatçı olayını bir kenara koyarsak Mi5 olabilir. XZ ile bildiğim kadarıyla X Compact kamerası aynı. Bu da fiyatının üzerinde kamera performansı demek olmuyor mu ki ?
Bu arada Idol 4 üzerindeki equlaizer ayarları gerçekten fark ettirir derecede mi ? Bir de MaxxAudio üzerindeki Stereo ve MaxxBass gibi ayarların hepsini en sona getirirsek ne olur ?

Telefonun bir özelliğine değil tümüne bakmak lazım. Mesela tasarım konusunda da fiyatının hakkını vermiyor. O zaman kötü mü oluyor? Ayrıca aynı sensör kullanması tıpatıp aynı olacağı anlamına gelmez. He X Compact ile XZ evet aynı. Ama Zenfone 3 Laser ile de Zenfone 3 Max ve Moto Z aynı sensöre sahip ama aynı derecede kamera performansına sahip değil. Sensör çok önemli ama her şey değil.
Ses konusunda o kadar bilgim yok maalesef.

malasef ıphone 8 çok yüksek bir fiyata çıkacağını düşünüyorum o yüzden bütçemi çok aşar.
Büyük bir hata olabilir. Babamda iPhone 6s alırken 7'yi almasını söylemiştim. Fakat daha pahalı olur diye yeltenmemisti. Babam 36490 TL'ye almıştı. Yeni çıkan iPhone 7 128 GB onla aynı fiyatta olmuştu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı