iPhone 7-7 Plus vs S8 - S8+

Slcbasgu23

Kilopat
Daha fazla  
Elimde 3000 TL var. Şu anda kullandığım telefon Xperia Z2. Bir önceki telefonum ise Samsung Galaxy S3 idi. 21 yaşındayım ve muhasebeciyim, telefonumun sarjının iyi gitmesi, kamerasının iyi olması, telefonun yere düşmelere karşı dayanıklı olması ve garantisinin her şeyi kullanıcı hatasına vurmadan sorunlarımı giderebilmesi benim için en önemli özelliklerdir. Ben Xperia Z2'yi neredeyse 3.5 yıldır kullanıyorum ve artık yeni bir telefon arayışına geçtim. Önceden S3 kullandığım için Samsung'un bende kötü bir etkisi var. Hayatımda hiç iPhone kullanmadım ve gerçekten kullanmayı çok istiyorum. Gerçekten söyledikleri gibi telefon uzun kullanımda iyi ise tam benlik telefon. Telefonuma çok değer veren biriyimdir, şu andaki Z2'de bile çizik bile yok fakat S8 almaktan korkuyorum. Sebebi ise yere düştüğünde ekranının paramparça olacak hissiyatı var. Okuduğum makalelere göre S8'in kamerası çok iyi bataryası da iPhone'dan iyi fakat dayanıklılığı bilmiyorum. Başta dediğim gibi bütçem 3000 TL fakat zorlarsam Plus modellerini alabilirim. iPhone 7 Plus almaya değer mi, S8+'dan iyi midir ? Kamera testlerine baktığımda karanlık ortamlarda iPhone 7 Plus biraz kötü çekim yapıyor. Bu gerçek mi? iPhone 7 ve 7 Plus'un S8 ve S8+ a göre sarjı nasıl gidiyor? Arasında çok fark var mı? iPhone'un tercihlerimin arasında baskın olmasının sebebi garantisi daha sağlam, tok duruşu ve stabilitesi ile uzun yıllar vaat edebilmesi. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar, kafam çok karışık.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone tercih edecekseniz Plus modellerine bakın, normal modellerin pil süresi üzebiliyor.
S8 ve S8+ arasında aşırı fark yok pil süreleri bakımından. Kendim S8 kullanıyorum ve bekleme modunda ve yoğunluk olarak WhatsApp kullanılan dönemlerde 55 saat bekleme süresi sunuyor. Pil optimizasyonu ve uygulamaları otomatik uyutma seçeneği ile çok fark oluşuyor. Pil konusunda S8 ailesi üzmeyecektir.
iOS kullanıcıyı bir şeylere zorlayan bir işletim sistemi, bu kapalı sistemi seviyorsanız iPhone tercih etmelisiniz ama her şeyi kurcalamayı severim, özgür olmak istiyorum derseniz Android tercih etmelisiniz.

iPhone tercih edecekseniz Plus modellerine bakın, normal modellerin pil süresi üzebiliyor.
S8 ve S8+ arasında aşırı fark yok pil süreleri bakımından. Kendim S8 kullanıyorum ve bekleme modunda ve yoğunluk olarak WhatsApp kullanılan dönemlerde 55 saat bekleme süresi sunuyor. Pil optimizasyonu ve uygulamaları otomatik uyutma seçeneği ile çok fark oluşuyor. Pil konusunda S8 ailesi üzmeyecektir.
iOS kullanıcıyı bir şeylere zorlayan bir işletim sistemi, bu kapalı sistemi seviyorsanız iPhone tercih etmelisiniz ama her şeyi kurcalamayı severim, özgür olmak istiyorum derseniz Android tercih etmelisiniz.
Telefonda genellikle youtubeden video izlerim ve aşırı müzik dinlerim whatsapp ile de ilgilenirim onun dışında pek birşey yapmam aradada işteyken fotograf çekerim işimle alakalı onun için kamerada az çok benim için önemli. İphone 7 plus sarj süresi üzmez ise onu almayı düşünüyorum bakalım İphone 7 plus kullanan arkadaşlarında yorumlarını merak ediyorum. Gerçekten S8 plus almakta aklımdan geçiyor ama belli bir zaman sonra kasmaya başlayacağı kanısındayım üstelik yere düştüğünde kesinlikle kurtuluşunun olacağını sanmıyorum.

Klasik kalıplaşmış safsatalarına saplanıp S3 ile şu an piyasadaki Samsung modellerine karşılaştıramazsınız, imalı gönderme yapma hakkınız yok, Samsung artık S5 zamanından sonra bambaşka bir seviye geldi. Öncelikle hangi işletim sistemini seçmene karar vermelisin, ikisi apayrı dünyalar. Iphone alacaksan batarya ömrü iyi olan modeller Plus modelleridir. Kamera çekimlerinde düşük ışıkta Samsung modelleri bir adım önde. Sana uyacak telefon Iphone 7 Plus ve 8 Plus modelleri olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı