S8 vs iPhone 7 Plus

S8 vs. Iphone 7 Plus

• S8 & S8+

Oy: 18 75,0%
  • Iphone 7 Plus

Oy: 6 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    24
@Sharpei Avcısı Sonuçta biz Çin üzerinde yaşamıyoruz. Ayrıca burada olmayıp da Çin'de yer alan bir sürü marka var. Oppo ve Vivo gibi. O yüzden sağlıklı bir değerlendirme olmaz bu.

İlginç bir durum. Sebebini bilmiyorum bende. BOOM özelliğini nasıl aktifleştireceğimiz konusunda bilgim yok maalesf.

Not: F/P demek fiyatına göre iyi bir performans sunması demektir. Fiyatının üstünde bir performans değil. Hiçbir ürün fiyatının üstünde bir performans sunmaz. :)
Sunabilir ama tam olarak sunmak kelimesine gelmez. İthalatçı olayını bir kenara koyarsak Mi5 olabilir. XZ ile bildiğim kadarıyla X Compact kamerası aynı. Bu da fiyatının üzerinde kamera performansı demek olmuyor mu ki ?
Bu arada Idol 4 üzerindeki equlaizer ayarları gerçekten fark ettirir derecede mi ? Bir de MaxxAudio üzerindeki Stereo ve MaxxBass gibi ayarların hepsini en sona getirirsek ne olur ?

Telefonun bir özelliğine değil tümüne bakmak lazım. Mesela tasarım konusunda da fiyatının hakkını vermiyor. O zaman kötü mü oluyor? Ayrıca aynı sensör kullanması tıpatıp aynı olacağı anlamına gelmez. He X Compact ile XZ evet aynı. Ama Zenfone 3 Laser ile de Zenfone 3 Max ve Moto Z aynı sensöre sahip ama aynı derecede kamera performansına sahip değil. Sensör çok önemli ama her şey değil.
Ses konusunda o kadar bilgim yok maalesef.

malasef ıphone 8 çok yüksek bir fiyata çıkacağını düşünüyorum o yüzden bütçemi çok aşar.
Büyük bir hata olabilir. Babamda iPhone 6s alırken 7'yi almasını söylemiştim. Fakat daha pahalı olur diye yeltenmemisti. Babam 36490 TL'ye almıştı. Yeni çıkan iPhone 7 128 GB onla aynı fiyatta olmuştu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı