S8 vs Note FE vs P20 Lite vs XZ 1

Kızgın Panda

Kilopat
Selamlar elimdeki telefonu satacağım ve bir miktar para ekleyip yeni telefona geçeceğim.
Samsunsg S8, Note FE, Huawei P20 Lite, Sony XZ1 önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
P20 Lite orta seviye bir model. Diğer modeller üst segment telefon. Aralarinda önerim S8 olur. Ancak S8 ile XZ1 arasında 400 TL fiyat farki var. S8 ve XZ1 donanim ve performans olarak diğer iki modelden üstün. Kamera tarafinda en iyi cihaz S8 ve FE.

P20 Lite orta seviye bir model. Diğer modeller üst segment telefon. Aralarinda önerim S8 olur. Ancak S8 ile XZ1 arasında 400 TL fiyat farki var. S8 ve XZ1 donanim ve performans olarak diğer iki modelden üstün. Kamera tarafinda en iyi cihaz S8 ve FE.
Daha önce 1 kere samsung kullandım ama pek iyi gitmedi. Sizce S8 ne kadar götürür beni ?

S4 kasma, donmalari fazla olan bir modeldi. S4 çıktığı dönemde en iyi telefon G2 ve Note 3 modeliydi. S4 o zamanlarda iyi değildi stabilite açısından buna rağmen Samsung firmasinin gelmiş geçmiş en çok satan amiral gemisi modeliydi.

V30 Plus, G6, XZ1, Honor Play, Nokia 8 modellerine bakabilirsin.

Arka kamera olarak V30 Plus ve G6 çok iyi. LG sorun çıkarma konusunda kötü bir firma o yuzden doğrudan öneremiyorum, özelikle Ghost Screen sorunu.

XZ1 modeli de LG kadar olmasa da kamerasi iyidir. Honor Play ve Nokia 8 kamera olarak bu modellerin gerisinde.

G6 ve Honor Play dışında diğer 3 modelde ayni yongalar bulunuyor. G6 yonga olarak bu modellere göre bir nesil eski.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı