S9+ Rootlu Olmadığı Halde Rootlu Gözüküyor

Selamünaleyküm Note 5 kullanıyorum yurt içi cihaz rotluda değil 7.0 sürümü lakin S Health açılmıyor adem bey sizin dediğiniz yönergeleride yaptım geliştirici seçeneklerini açınca OEM kilit açma kapalıydı zaten ne yaptım ne ettimse açamadım. Yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm Note 5 kullanıyorum yurt içi cihaz rotluda değil 7.0 sürümü lakin S Health açılmıyor adem bey sizin dediğiniz yönergeleride yaptım geliştirici seçeneklerini açınca OEM kilit açma kapalıydı zaten ne yaptım ne ettimse açamadım. Yardımcı olursan sevinirim.
Abimdede Note 5 var şuan. Tam olarak baştan açıklayabilirmisiniz biraz geç geldim.

Bende Samsung kullanıyorum ama yedeklemeye ihtiyaç duymuyorum çünkü Samsung Account'umu girip Samsung Cloud ile dopsyalarımı eşleştiriyorum istersen başka Samsung cihaz olsun istersen formatlanmış ya da ROM'u değişmiş cihaz olsun Samsung Account'u girince direk soruyor Cloud ile dosyalarınızı almak iste misiniz diye ama son zamanlarda galeri ile Cloud desteği kalktı ve galeri yedeklenmiyor galeri yedeklemek için Microsoft OneDrive gerekiyor.
Ayarlar>Geliştirici Ayarları>Oem Kilit Açma=Kapalı
bu işlem rootu siler aa asıl amacı twrp ile yazılım kurmayı açmak kapalı ise telefon hata alır ne twrp nede başka recovery mode kurulmaz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı