S9+ Rootlu Olmadığı Halde Rootlu Gözüküyor

mostt4

Hectopat
Daha fazla  
S9+ kullanıyorum telefonu 2. El aldım. Cihaza root testi yaptığım zaman rootlu olmadığını gösteriyor. Supersu açılmıyor bile root istiyor. Durum böyleyken "Samsung Health" Uygulamasına girdiğim zaman "Erişim Reddedildi" "Telefonunuzda izinsiz değişiklikler yapıldı. Daga fazka bilgi için Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurun. " Diye bir hata alıyorum anlamış değilim.

Üstelik "Netflix" Uygulamasını Google Play Store'de arattığım zaman çıkmıyor normal Google'den apk olarak indirdiğim halde de uygulama açılmıyor Forumdan bir arkadaşın verdiği site adresinden "Netflix"i indirdiğim zaman açıldı bu sorunu çözdüm. Ama hala "Netflix" Google Play Store'de gözükmüyor. Play Protect Sertifikası da yoktu onu da forumdan arkadaşlar yardımıyla hallettim. Ama hala "Samsung Healt" uygulaması açılmıyor ve Google Play Store'de "Netflix" gözükmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Samsung Güncellemeleri Sorunsuz Şekilde Her Ay Geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin ayar açık ama kapatmaya çalıştığımda "OEM ile kilit açma kapalıysa telefonunuz yeniden başlatıldıktan sonra varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlanır.Bu işlem,dosyalar ve indirilen uygulamalar da dahil olmak üzere tüm verilerinizi siler.Cihaz koruma işlevleri telefonunuz sıfırlandıktan sonra çalışır." Diye bi uyarı aldım kapattığım üzere telefon mu sıfırlanıyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı