Sabah Erkenden Uyanmak

Lee Van Cleef

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar genelde yaz olduğu için geceleri 12-1 arası yatıyorum. Sabahları fix 8-9 arası uyanıyorum, istersem gece 2’de yatayım gene aynı sorun. Tabi bu biraz sıkıntı yapıyor, hala uykulu oluyorum vu bunun sonucu sabahları 1-2 saat yorgun hissediyorum. Biraz daha uyku uyumam için ne yapmam lazım? Ben bu olayı okul saatlerine bağlıyorum.

Arkadaşlar genelde yaz olduğu için geceleri 12-1 arası yatıyorum. Sabahları fix 8-9 arası uyanıyorum, istersem gece 2’de yatayım gene aynı sorun. Tabi bu biraz sıkıntı yapıyor, hala uykulu oluyorum vu bunun sonucu sabahları 1-2 saat yorgun hissediyorum. Biraz daha uyku uyumam için ne yapmam lazım? Ben bu olayı okul saatlerine bağlıyorum.
Gece uyumayacaksın. Sabah yatacaksın. Ertesi günde kendini sıkıp normal saatinde yat. Çok yorgun hissedeceksin kendini. Bunu bir gün daha yap. Sonra belki çok uyumaktan şikayet etmeye başlayacaksın. Bende böyle oldu. Keşke bende senim gibi erken kalkabilsem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı