Sabahlamalık oyun önerisi

T4rİCK

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sizden bir öneri isteyeceğim. Steam kütüphanemin bir kısmı aşağıdaki fotoğrafta bulunuyor buradan uzun süre sıkmayacak yani kısacası sabahlamalık bir oyun önerebilir misiniz? Ben çok kararsız kaldım sizlerden öneri almak istedim.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, sizden bir öneri isteyeceğim. Steam kütüphanemin bir kısmı aşağıdaki fotoğrafta bulunuyor buradan uzun süre sıkmayacak yani kısacası sabahlamalık bir oyun önerebilir misiniz? Ben çok kararsız kaldım sizlerden öneri almak istedim.

Mafia trigology paketindeki oyunlar cidden harika. Deneyebilirsin indirimde şu an.

Kütüphanenizden GTA 5 Online denilebilirsiniz. Ama benim fovarim metro serisi aralıksız oynadım çok keyif aldığım oyun keşke hafızam silinse tekrar oynasam diyorum.

7 Days to Die olabilir eğer arkadaşın varsa daha çok sarar.

Oyun tarzına baktığımda şu yeni çıkan Robocop oyununu oynamanı tavsiye ederim. Tam aradığın oyun. Call of duty warfare seriside baya zevkliydi.

Geri
Yukarı