Sabahları sürekli alt kattan biri Aras Kargo diye bağırıyor

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Son 5 gündür bakıyorum ki, sabah tam 10:20 gibi alt kattan bir bağırma sesi geliyor. Tam olarak şöyle "aras kargoooooo" diye. 20 dakika sonra aynı şekilde tekrar bağırıyor ve daha bağırmıyor. Sonra gittik indik adamın yanına, neden bağırıyorsun diyoruz, "sana ne, ben öyle bir şey yapmadım." diyor. Adamın sorunu ne olabilir? Eni sonunda bende "sürat kargoooo" diye bağıracağım az kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 5 gündür bakıyorum ki, sabah tam 10:20 gibi alt kattan bir bağırma sesi geliyor. Tam olarak şöyle "aras kargoooooo" diye. 20 dakika sonra aynı şekilde tekrar bağırıyor ve daha bağırmıyor. Sonra gittik indik adamın yanına, neden bağırıyorsun diyoruz, "sana ne, ben öyle bir şey yapmadım." diyor. Adamın sorunu ne olabilir? Eni sonunda bende "sürat kargoooo" diye bağıracağım az kaldı.

Tam 10:20'de kapısının önüne gidin bağırdığı anda aç kapıyı polis diye girin.

Belkide adamda bir ruhsal sıkıntı otizm gibi bir sorunu olabilir yada öyle gelişi güzel bağırıyordur yani ne diyim.

Tam o saatte kapısına gidip 'aç kapıyı aras kargo' diye bağırabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı