Babam bana sürekli bağırıyor

Merhaba arkadaşlar. Babam bana hep bağırıyor. Bugün ondan bilgisayarı temizlemek için tornavida alacaktım. O da bana bu saatte tornavidamı alınır mış sen yolunu bulammazsın gibi laflar etti. Ama bunu sizden bağırarak hayal etmenizi istiyorum. Bunu sadece 1 defa değil her defasında yapıyor. Geçenlerde yazıcı istemiştim. Kırtasiye bize çok uzak ben de 2-3 sayfa için o kadar yol gitmek istemedim. Bana bayağı bağırdı. Ben normal istese anlardım fakat böyle yapıyor. Çok da içki içiyor. Seni psikoloğa götürelim dedim ben deli değilim dedi. Bunu sürekli yaptığı için benim de aklımdan kötü kötü düşünceler geçiyor. Ne yapabilirim?

Kesinlikle doğru değil. Yapılacak bir şey yok hocam.

Merhaba arkadaşlar. Babam bana hep bağırıyor. Bugün ondan bilgisayarı temizlemek için tornavida alacaktım. O da bana bu saatte tornavidamı alınır mış sen yolunu bulammazsın gibi laflar etti. Ama bunu sizden bağırarak hayal etmenizi istiyorum. Bunu sadece 1 defa değil her defasında yapıyor. Geçenlerde yazıcı istemiştim. Kırtasiye bize çok uzak ben de 2-3 sayfa için o kadar yol gitmek istemedim. Bana bayağı bağırdı. Ben normal istese anlardım fakat böyle yapıyor. Çok da içki içiyor. Seni psikoloğa götürelim dedim ben deli değilim dedi. Bunu sürekli yaptığı için benim de aklımdan kötü kötü düşünceler geçiyor. Ne yapabilirim?

Ben babamı bildim bileli içki içen ve şiddet uygulayan birisiydi. Yaşım 20. annemi ve beni defalarca dövdü, şimdi kötü örnek olmak istemem fakat yaşım 16 olduğundaydı sanırsam yine bize bağırıyordu ve annemi dövmeye kalktı, ben boyun kilidine aldım babamı(biraz şaka gibi geliyor yazarken bile ben tebessüm ettim) ve polislik olduk. Bir babanın evladına demeyecek şeyler dedi falan derken 1 ay küs kaldık sonrasında kendisi özür diledi. Şimdi git babanı döv diyemem ama yapacak bir şey yok. Hala da içer fakat eskisi gibi değil hem yaşımın 20 olması hem o eski olay hem de artık yaşlanması gereği sadece sesini biraz yükseltir ve sarhoş sarhoş bana hikaye anlatır.

Geri
Yukarı