Sabiha Gökçen otoparkına anahtarla araba bırakmak mantıklı mı?

classy01

Hectopat
Merhaba, yarın uçuşum var Sabiha'ya ineceğim. Annem otoparka arabayı bırakmak istiyor ben indiğimde arabayı alabileyim diye. Ancak bende anahtar yok. Anahtarı havalimanında nereye bırakabilir benim alıp arabayı götürebilmem için? Fikri olan varsa çok iyi olur. Teşekkürler.

Havalimanını içinde güvenlik kasaları var oraya bırakabilirsiniz veya bir güvenliğe bırakabilirsiniz fakat şu devirde kimseye güvenmek mümkün değil o yüzden jantın içine veya lastiğin görünmeyen bir yerine bırakabilirsiniz.
Bende güvenliğe güvenemem zaten ondan o fikri eledim. Sorun şu ki arabada keyless go olduğu için jantın oraya koysak biri kapı koluna dokunduğu an araba açılır. Nasıl yapsak hiç bilemedim.

Merhaba, yarın uçuşum var Sabiha'ya ineceğim. Annem otoparka arabayı bırakmak istiyor ben indiğimde arabayı alabileyim diye. Ancak bende anahtar yok. Anahtarı havalimanında nereye bırakabilir benim alıp arabayı götürebilmem için? Fikri olan varsa çok iyi olur. Teşekkürler.
Havalimanında kiralın dolaplar var, ona koyabilirsiniz.

Bende güvenliğe güvenemem zaten ondan o fikri eledim. Sorun şu ki arabada keyless GO olduğu için jantın oraya koysak biri kapı koluna dokunduğu an araba açılır. Nasıl yapsak hiç bilemedim.

Eğer havalimanını kendi otoparkına bırakacaksanız bence bir sorun olmaz kimse gelip aracınınız kapısını açmaya zorlamaz ama yine de güvenlik kasaları var oraya bırakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı