Sabit 299 FPS için Sistem Tavsiyesi

Aynen sana dedim.
V-Sync yırtılmayı önlediği için ben olsam V-Sync açıp oynardım. Kim tearing ister ki?
Aç V-Sync veya 60 FPS'ye sabitle dene, ardından her şeyi en düşük ayara al 150+ FPS ile dene bak bakalım hangisinde daha iyi oynuyorsun. Tearing oyun deneyimini pek etkilemiyor. 144 Hz almalarının sebebi yırtılma değil, daha düşük input lag.

İnput lag nedir diye soracak olanlar için: Giriş gecikmesi. Yaptığınız şeylerin ekrana yansıma süresi.

Daha fazla ayrıntı ve görsel anlatım için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
7500.PNG

Bende benzer kullanım amacıyla bu sistemi düşünüyorum yakın zamanda hocam. İnceleyebilirsiniz, bütçe aynı hemen hemen ben HDD ve SSD yerine monitör eklemiştim siz değiştirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 209302
Bende benzer kullanım amacıyla bu sistemi düşünüyorum yakın zamanda hocam. İnceleyebilirsiniz, bütçe aynı hemen hemen ben HDD ve SSD yerine monitör eklemiştim siz değiştirebilirsiniz.
Technopat'ın test videosu gelmeden önce VS450 ile GTX 1060 önermem. Önce testi izleyip sıkıntı çıkıyor mu diye bakmak lazım.

Bence bu işini görür dostum. Tabi ki de 299 fps verebilir mi bilemiyorum ancak yüksek fps'ler alabilirsin... Ben de şubat ayında bu sistemi toplayacağım. Soğutmayı kaldırırsan 4120 tl olur . PSU bence yeterli. Yeni teknolojiler geldiği için sıkıntı olmaz diye düşünmekteyim. 600 W yaparsan da kafan rahat olur.

Dosya Ekleri

• 11-01-2017.png
    11-01-2017.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Bence bu işini görür dostum. Tabi ki de 299 fps verebilir mi bilemiyorum ancak yüksek fps'ler alabilirsin... Ben de şubatta bu sistemi toplayacağım. Dolar inerse sıvı soğutma sistemi de takabilirimEki Görüntüle 209311 .
299 FPS'yi GTX 1070 falan dışında en yüksek ayarlarda veren ekran kartı yok zaten. Tabi EVGA K Boost açılırsa durum değişir. O kadar yüksek FPS'yi genelde 720P çözünürlükte very low ayarlarda alıyorlar.

299 FPS'yi GTX 1070 falan dışında en yüksek ayarlarda veren ekran kartı yok zaten. Tabi EVGA K Boost açılırsa durum değişir. O kadar yüksek FPS'yi genelde 720P çözünürlükte very low ayarlarda alıyorlar.

Arkadaş konu açtığı için dipnot düştüm. Bana göre 80 FPS sonrası gereksiz artış gibi geliyor. Olsa iyi olur, olmasa da benim için fark etmez :)

Ben aslında 299 FPS alınır demek istedim o kartla. 720p yapması gerekiyor. Zaten çok büyük bir çoğunluk çözünürlüğü düşürüyor CS:GO'da.

Ek olarak VS 450 ile RX 480 çalıştırmak için dönüştürücü gerekiyor çünkü RX 480 8 pin güç bağlantısı gerektirirken VS 450'de 6 pin var. 450 W RX 480 ve 7500 için yetmeyebilir de.

Rx 480 i5 6500 16 gb ram 240gb ssd ana hedefin bu olacak anakartı istersen h110m pro-vd bile alabilirsin arkadaşım i5-6500 h110m pro vd r7 360 kullanıyor sabahtan akşama kadar oyun oynuyor.

Ben aslında 299 FPS alınır demek istedim o kartla. 720p yapması gerekiyor. Zaten çok büyük bir çoğunluk çözünürlüğü düşürüyor CS:GO'da.

Ek olarak VS 450 ile RX 480 çalıştırmak için dönüştürücü gerekiyor çünkü RX 480 8 pin güç bağlantısı gerektirirken VS 450'de 6 pin var. 450 W RX 480 ve 7500 için yetmeyebilir de.
VS450 de 2 x 6+2 pinler mevcut.
Box-Bottom.jpg

Rx 480 i5 6500 16 gb ram 240gb ssd ana hedefin bu olacak anakartı istersen h110m pro-vd bile alabilirsin arkadaşım i5-6500 h110m pro vd r7 360 kullanıyor sabahtan akşama kadar oyun oynuyor.
R7 360 güçlü bir kart değil. Sabahtan akşama kadar oynaması da bir şey ifade etmez. İşlemci ile anakartın pin vs. dışında pek bir anlam ifade etmez. H110M Pro-VD'ye i7 bile takarsın, ama o muhteşem performansı alamazsın. H110M 2100TL üzerinde bütçeli sistemler için ALINMAMALI. Yaptıysa ise arkadaşın yanlış yapmıştır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı