Bilgisayarda yeterli alan yoksa ne yapmalı?

mrcikomiko

Zeptopat
Daha fazla  
Oyun indirmek istiyorum fakat oyunun istediği kadar boş alanım yok. 150GB alan istiyor oyun, bende 80GB boşluk var. Bunu nasıl artırabilirim? Neleri silersem daha etkili olur veya hangi parçayı geliştirmem gerek? (RAM, anakart vb.) Pek bilmiyorum bu donanım işlerini. İstediğiniz bir bilgi olursa sorun yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerebileceğin bir ürün veya marka var mı?

Önerebileceğin bir ürün veya marka var mı? Ve SSD'yi taktıkdan sonra bir program indirmem gerekiyor mu?

Bütçenize baglı onericegimiz SSD'ler. Hayır sadece montaj yeterli kullanman icin harici programa gerek yok.

Laptopunuzun modelini ve bütçenizi söylerseniz uyumlu ve bütçenize uygun öneriler yapabiliriz.

Laptop değil masaüstü bilgisayar MESUT CEVIK-MC5 / INTEL I5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 GAMING OC V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR şu siteden almış olmama lazım. Fiyat olarak da konuda bir bilgim yok orta fiyatlı bir SSD önerirseniz sevinirim.

Bütçenize baglı onericegimiz SSD'ler. Hayır sadece montaj yeterli kullanman icin harici programa gerek yok.

Laptop değil masaüstü bilgisayar MESUT CEVIK-MC5 / INTEL I5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 GAMING OC V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR şu siteden almış olmama lazım. Fiyat olarak da konuda bir bilgim yok orta fiyatlı bir SSD önerirseniz sevinirim.

Yanlışım yoksa 4 tane 2.5 inç SSD girişi varmış. SSD'leri pek bilmiyorum ancak Samsung 870 EVO MZ-77E500BW SATA 3.0 2.5" 500 GB SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçeniz varsa 870 EVO'nun 512 GB veya 1 TB'lik modelini alabilirsiniz, bütçeniz daha kısıtlıysa da yeni konu açıp öneri alın derim.

Geri
Yukarı