Sabit hattan cep hattı aranırsa ekstra ücret ödenir mi?

Hakan Yusuf

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 2600 3.40 GHz
AMD Radeon HD 6570
8GB Dual Ram
Windows 10 Pro
Babaannem cep telefonlarını kullanamıyor, o yüzden sabit hat bir telefondan bizi arıyor ama bizim hattımız mobil hat. Bundan dolayı ekstra bir para gelir mi veya cep telefonundan onu aradığımızda cep telefonuna fazla para gelir mi?

Her zaman arayan taraf ücretlendirilir. Yani siz aradığınızda sadece dakikanız ya da kontörünüz gider. Babaannenizin sizi aradığı sabit hattın herhangi bir dakika aboneliği yoksa konuştukça öde hizmetinden ücretlendirilir.

Sanmam, ama babannenize iPhone 6 veya tuşlu dahi olsa bir telefon almanızı öneririm deprem gibi afetlerde Allah korusun sabit telefonun t'sinin bile kalacağını sanmıyorum zaten kablosu kopar veya kalsa bile enkazda ona uğlaşacağını sanmıyorum kaç yaşında kadın. Sonra vicdan azabı çekersiniz...

Sanmam, ama babannenize iPhone 6 veya tuşlu dahi olsa bir telefon almanızı öneririm deprem gibi afetlerde Allah korusun sabit telefonun t'sinin bile kalacağını sanmıyorum zaten kablosu kopar veya kalsa bile enkazda ona uğlaşacağını sanmıyorum kaç yaşında kadın. Sonra vicdan azabı çekersiniz...

Biz Nokia'nın tuşlu bir telefonunu verdik kullanamadı.
84 yaşında.
Sabit hattan cep telefonuna arama yaptığımızda ekstradan bir fatura gelmiyor değil mi?

Her zaman arayan taraf ücretlendirilir. Yani siz aradığınızda sadece dakikanız ya da kontörünüz gider. Babaannenizin sizi aradığı sabit hattın herhangi bir dakika aboneliği yoksa konuştukça öde hizmetinden ücretlendirilir.
Anladım. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı