Sabotaj nasıl oynanır?

Vpn deneyebilirsiniz ama pingden oynanmayabilir

Zula oyna aynısı
Hiç sabotaj oynamadınız heralde. Birde zulada e spor geçmiş var 7 yıldır oynuyorum.

CS + Zula gibi bir oyun. Güya Zula'ya rakipti.
Rakip değil daha iyiydi türkiyede'ki insanların sisteminin oyuna yetmediği için ne yazık ki geçemedi ama grafikler ve vuruş hissiyatı CS:GO'dan bile daha iyiydi.

Son düzenleme:
Hiç sabotaj oynamadınız heralde. Birde zulada e spor geçmiş var 7 yıldır oynuyorum.

Rakip değil daha iyiydi türkiyede'ki insanların sisteminin oyuna yetmediği için ne yazık ki geçemedi ama grafikler ve vuruş hissiyatı CS:GO'dan bile daha iyiydi.
Zula'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tabii çocukluğumu Zula'da geçirdiğimden dolayıda olabilir.

Zula'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tabii çocukluğumu Zula'da geçirdiğimden dolayıda olabilir.
7 Yıldır zula oynayan biri olarak benimde çocukluğum zulada geçmiş sayılır ama zulanın daha iyi olması imkansız çünkü sabotaj hem grafik hem kitle hem de vuruş hissiyatı olarak zuladan daha iyiydi. Birde zula oturmuş video da ama sabotaj daha betadaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7 Yıldır zula oynayan biri olarak benimde çocukluğum zulada geçmiş sayılır ama zulanın daha iyi olması imkansız çünkü sabotaj hem grafik hem kitle hem de vuruş hissiyatı olarak zuladan daha iyiydi.
Çıktığı günlerde yüklemiştim Sabotaj'ı ama optimizasyon sorunu var gibiydi.

Geri
Yukarı