Saç bakım tüyoları

ArdaofRivia

Decapat
Merhaba, saçımı uzatmak istiyorum 4 aydır da uzatıyorum. Önceden çok gür ve uzun saçım vardı lakin biraz dökülmeye ve kırılmaya başlayınca kısa kestim, şimdi yeniden uzatıyorum. Saçım bayağı dalgalı ama kıvırcık değil, saçım çok kabarıyor, çok dökülüyor(kellik değil) ve tel tel gözüküyor. Bunu önlemek ve daha hızlı, sağlıklı uzaması için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçın dalgalıysa şekillendirme kremlerini kullanarak daha düzgün dalgalar yapabilirsin eğer saçına düzmüş gibi davranırsan kabarması çok normal. Dökülmeside bir sürü şey yüzünden olabilir sağlık açısından stresten çok dökülür saç dökülmemesi ve daha sağlıklı olması için ya urbanın mor renkli spreyini ya da biberiye yağını seyrelterek kullanabilirsin.

Merhaba, saçımı uzatmak istiyorum 4 aydır da uzatıyorum. Önceden çok gür ve uzun saçım vardı lakin biraz dökülmeye ve kırılmaya başlayınca kısa kestim, şimdi yeniden uzatıyorum. Saçım bayağı dalgalı ama kıvırcık değil, saçım çok kabarıyor, çok dökülüyor(kellik değil) ve tel tel gözüküyor. Bunu önlemek ve daha hızlı, sağlıklı uzaması için ne yapmalıyım?
Geçmiş olsun hocam, kendine güzel bir şampuan bul ve ona sadık kal. 3 günde bir onunla yıka.

Yeni konular

Geri
Yukarı