Saç dökülmesi için öneri

gereksizBey

Hectopat
Merhaba arkadaşlar normalde saçı dökülen bir insan değildim. Son 1 yıldır saçımı uzatıyorum ve şuan toplanabilecek kadar uzadı. Sanırım buna bağlı olarak saçım dökülüyor çok sık olduğu ve uzadığı için dayanıksız hale geldiğini düşünüyorum önerdiğiniz bir şampuan krem benzeri bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim. (Aktif olarak H&S Nane mentollü kepek şampuanı kullanıyorum)

Hocam kadın kuaforune gidip kırıkları aldırın birde zeytinyağı sürüp 30 dakika 1 saat arası bekledikten sonra yıkayın hiçbir sorun kalmaz

Kepek şampuanları dökülmeye etki etmez. Bioxcin veya bioblas öneririm. Saçlarını 3-4 günde bir 2 defa şampuanlayarak yıka. Yıkarken kafa derini tırnaklarınla hafifçe kazıyarak ölü deriden arındır. Bir doktordan b vitamini takviyesi yazdır.

Merhaba arkadaşlar normalde saçı dökülen bir insan değildim. Son 1 yıldır saçımı uzatıyorum ve şuan toplanabilecek kadar uzadı. Sanırım buna bağlı olarak saçım dökülüyor çok sık olduğu ve uzadığı için dayanıksız hale geldiğini düşünüyorum önerdiğiniz bir şampuan krem benzeri bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim. (Aktif olarak H&S Nane mentollü kepek şampuanı kullanıyorum

, adını yazdığınız şampuanları kesinlikle kullanmayın deriyi inceltir ve daha fazla kepek yapar, aşağıdaki video da aradığınız bilgiler mevcut

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı