Saç dökülmesi için şampuan önerisi

Günde 20 ye yakın saç telim dökülüyor. Bütçem 30TL civarı. Gratis, Watsons gibi yerlerden alabilirim. Erkek veya kadın şampuanı farketmez.
Öncelikle 20'ye yakın saç telinin dökülmesi normaldir.
Yaş kaç bilmiyorum ama eğer yanlardan, arkadan seyrelme başlamadıysa, veya sabah uyandığın zaman yastığında gözle görülecek fazlalıkta saç kılları yoksa kafana takma.

Eğer her elini attığında çok saç gelmiyorsa veya yastığın saç dolu olmuyorsa kafanıza takmanıza gerek yok. Yaşınız kaçtı? Ergenlik yaşlarında saç dökülmeleri çok olabiliyor.

Arkadaşlar bende bu konu hakkında bir post açıcaktım. Banada yardımcı olur musunuz ? yaşım 18 yaşıma gireceğim. Elimi ne zaman saçıma atıp ovalasam 3-5 tel çıkıyor ve saçım seyrek. Jiletle kazısam düzelir mi? veya gür çıkar mı?

Benim saçlarımda kaç yıldır dökülüyor ama göründüğü gibi hala var:)
75844418-4e3e-4d2c-9931-f84ccd24d8cb.jpg

Yaş kaç bilmiyorum ama eğer yanlardan, arkadan seyrelme başlamadıysa, veya sabah uyandığın zaman yastığında gözle görülecek fazlalıkta saç kılları yoksa kafana takma.
Eğer her elini attığında çok saç gelmiyorsa veya yastığın saç dolu olmuyorsa kafanıza takmanıza gerek yok. Yaşınız kaçtı? Ergenlik yaşlarında saç dökülmeleri çok olabiliyor.
Yaşım 19. Saçımı bağladığım zaman dökülüyor ve saçımla oynadığım zaman dökülüyor. Yarın bu şampuanı alacağım iş görür mü bilmiyorum.

Hocam peki benim saçlarım omuza geliyor günde belki 100 tel gidiyordur bu da normal mi verdiğiniz bilgiye göre sormak istedimde?
Yaşım 19. Saçımı bağladığım zaman dökülüyor ve saçımla oynadığım zaman dökülüyor. Yarın bu şampuanı alacağım iş görür mü bilmiyorum.

Dostum benim saçımda senin gibi uzun saçın kabarınca veya şekil verirken kullandığın bir ürün var mı?

Geri
Yukarı