Saç Ekimi için Klinik Tavsiyeleri

eminemmusic

Decapat
İsmim Hakan, İstanbul'da kadıköyde oturuyorum. Saç ekimi yaptırmak istiyorum bunun için sizden de tavsiye edebileceğiniz güvenilir sağlam sağlık kurumları var mı? Benim kafamda beliren bir sağlık kurumu var ama yinede sizden fikirler almak adına daha detaylı olarak bilgi sahibi olup sonrasında kesin bir karar vereceğim.

Kafamdaki kurum Bakırköy'de aslı tarcan hair clinic. Arkadaşlar bu firmada daha önce saç ekimi yaptıran arkadaşı ya da kendisi için yaptıran var mı bilmiyorum lakin bu konuda herkesten yorum rica ediyorum.

Sacekimi.mobi/asli-tarcan-hair-clinic-sac-ekimi-merkezi.html fırma hakkında bu makaleyi okudum kendilerine bağlı bir site ve sosyal medya hesaplarında gayet güzel yorumlar ve tavsiyeler var, canlı olarak her gün saç ekimi yaptıranların videoları var.

Izlemek isteyenler aslı tarcan Youtube diye aradığınızda karşınıza çıkan sonuçlardaki videolara bakabilir.

Demek istediğim bende burayı düşünüyorum ama önerilere açığım..

Saç ekimi istanbul.jpg

Bu resimdeki benim arkadaşımın arkadaşı pek fazla samimiyetim yok kendisiyle ama zaten arkadaşım tavsiye etti firmayı, ben de yaklaşık 3 yada 4 aydır firmayı takip ediyor izliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yanlış düşünüyorsun arkadaşım protez saç dediğin tam bir bilgiye sahip değilsin sanırım protez saçta kesinlikle her ay bakımlarını yapman gerekli ve eğer herhangi bir yaralanmada kimyasallar deri altına girebilir buna kaşımada dahil ve çok tehlikeli.. yani hiç bir şey orjinal saç ekimini tutmaz sonucunda kendi saç kökünüz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı